Uaktualnij swój system zabezpieczeń domowych z inteligentnym alarmem od Yale

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Uaktualnij swój system zabezpieczeń domowych z inteligentnym alarmem od Yale

Alarm to kluczowy element każdego domowego systemu bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy właśnie zdecydowaliśmy się do naszego domu dodać inteligentne urządzenie w ramach ogólnej modernizacji, czy mamy już doświadczenie z rozwiązaniami smart home, Alarm Sync Smart Home od Yale sprawdzi się u każdego użytkownika!

aktualizacja: 2022-12-08 08:18:55

Łatwy w obsłudze i instalacji Alarm Sync Smart Home zapewni nam spokój ducha, umożliwiając pełną kontrolę nad bezpieczeństwem w domu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Do tego najnowsze rozwiązania integracyjne dają możliwość spersonalizowania funkcji w zależności od indywidualnych potrzeb, a wszystko to bez dodatkowych opłat abonamentowych.

Jako produkt wykonany w oparciu o 182-letnie doświadczenie firmy Yale w dziedzinie bezpieczeństwa, alarm idealnie wpasuje się do nowoczesnych domów. Właściciele skorzystają też z 200-metrowego rozszerzonego zasięgu, który pozwoli im zabezpieczyć budynki gospodarcze, takie jak np. garaż. Funkcja geolokalizacji podpowiada różne funkcje alarmowe w oparciu o technologię GPS. Na przykład przypomnienie użytkownikom o ustawianiu alarmu przed wyjściem z domu.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa, alarm ma funkcję częściowego uzbrojenia. Użytkownicy mogą więc aktywować alarm na wybranym piętrze z poziomu aplikacji Yale Home, lub wybranego asystenta głosowego, takiego jak Asystent Google czy Amazon Alexa. Będąc na piętrze, możemy więc być spokojni o to, co dzieje się na parterze.

Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, alarm uruchomi się samoistnie, a domownicy zostaną o tym powiadomieni bezpośrednio przez notyfikację na telefonie. Opcje uzbrojenia, rozbrojenia i częściowego uzbrojenia, a także możliwość sprawdzenia stanu alarmu w dowolnym momencie, są dostępne za pośrednictwem aplikacji Yale Home.

Do montażu akcesoriów nie potrzebne są śruby, co sprawia, że alarm jest idealny do każdego domu, bez względu na to, czy jesteśmy jego właścicielem czy najemcą. Dzięki możliwości dodania aż 40 akcesoriów do jednego systemu, alarm Sync jest idealnym produktem, który zapewni użytkownikom spersonalizowane zabezpieczenie.

Alarm Sync Smart Home od Yale

Inteligentne integracje

Alarm Sync Smart Home oferuje szeroką gamę integracji aby zapewnić użytkownikom dodatkowe możliwości i bezpieczeństwo. Za sprawą najnowszej integracji inteligentnego zamka Yale Linus® Smart Lock, przypadkowa aktywacja głośnej syreny alarmowej po długim dniu pracy należy już do przeszłości! Inteligentny alarm wyłączy się automatycznie w momencie odryglowania drzwi za pomocą zamka Linus®. Funkcja automatycznego wyłączania jest szczególnie praktyczna dla rodziców z małymi dziećmi, a także dla zaufanych gości którzy mogą nie być zaznajomieni z konfiguracją zabezpieczeń w naszym domu.

Wśród dostępnych integracji jest też ta z inteligentnym oświetleniem Philips Hue. Jest to połączenie światła i dźwięku, które odstraszą włamywaczy. Podczas ustawiania alarmu kolorowe światła Philips Hue będą świecić, wskazując, że system jest uzbrojony, natomiast w przypadku włamania światła będą migać kolorem czerwonym, powiadamiając sąsiadów o możliwym włamaniu.

Alarm Sync Smart Home od Yale
Alarm Sync Smart Home od Yale

Dzięki integracji alarmu z obrotową kamerą wewnętrzną Pan & Tilt, kamera przejdzie w tryb prywatny w momencie wyłączenia domowego systemu alarmowego, co pozwoli nam cieszyć się pełną swobodą w domu.


yalehome.com/pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania