Wanny prostokątne - dlaczego wciąż cieszą się popularnością?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wanny prostokątne - dlaczego wciąż cieszą się popularnością?

Kąpiel w wannie jest doskonałym sposobem na relaks po intensywnym dniu, dlatego tak mocno przykładamy wagę do jej wyboru, podczas urządzania pokoju kąpielowego. Wszyscy są zgodni również co do tego, że idealna wanna oprócz funkcjonalności, musi być solidnie wykonana, a jej design odzwierciedlał aktualne trendy.

aktualizacja: 2019-12-17 07:12:21

Wanny prostokątne, czyli tradycja i nowoczesność

Oferta wanien, którą oferują nam aktualnie producenci jest bardzo szeroka. Mimo ogromnej liczby wielbicieli kabin prysznicowych, wanny dalej cieszą się dużą popularnością i to nie tylko osób posiadających dużą powierzchnię salonu kąpielowego.

Wanny prostokątne są niekwestionowanym numer 1 wśród wszystkich kształtów wanien. Powodów ku temu jest wiele. Ich nienarzucający się, ponadczasowy kształt, szeroka gama wymiarowa, która zapewnia idealne dopasowanie zarówno do niewielkich, jak i większych przestrzeni to tylko niektóre z nich - Marcin Wargoś, Produkt Manager SANPLAST SA.

Firma SANPLAST, ekspert w dziedzinie kąpieli, pamięta nie tylko o aktualnych trendach, ale spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów, posiadając w ofercie wanny o różnych kształtach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cieszące się największą popularnością - wanny prostokątne, łączą dziś tradycje z nowoczesnością. Po ten wybór sięgają nie tylko Ci, którzy przywiązani są do tradycji ale przede wszystkim Ci, którzy wiedzą, że jest to produkt ponadczasowy, ciekawy wzorniczo, a przy tym często prezentujący się luksusowo.

W tradycyjnej łazience nie powinno zabraknąć spójności. Przyjęło się, że spójność taką tworzą jasne kolory oraz prosty wzór płytek. Aktualne trendy pokazują, że wcale tak nie jest. Prostokątna wanna w obecności kolorowych, czy też barokowych fototapet, to coraz częściej spotykany styl w łazience, który już nikogo nie dziwi.

Mylimy się, jeśli myślimy, że klasyczna łazienka z prostokątną wanną spodoba się tylko tradycjonalistom. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że Nasi klienci są bardzo świadomi i często najwięksi miłośnicy nowoczesnych rozwiązań wybierają do swoich przestronnych pokoi kąpielowych lub też małych łazienek w bloku - klasyczne, nigdy nie wychodzące z mody wanny prostokątne - dodaje Marcin Wargoś.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Dam

19 Gru 2019, 09:46

Dziwię się pytaniu w tytule. To przecież oczywiste, że przy tej samej długości wanny (jesteśmy z mężem dość wysocy) przy okrągłej zajmuje to o wiele więcej miejsca. Osobiście kończę projekt łazienki w domku  i od początku stawiałam na prostokątną wannę, uważam to ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje