Nowa ekspozycja firmy Geberit

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-05-28 13:58:01
Nowa ekspozycja firmy Geberit
27 maja, po 4 miesięcznych przygotowaniach otwarta została nowa ekspozycja firmy Geberit przy ul. Postępu 1 w Warszawie. Wystawa zajmuje 280 m2 i jest podzielona na 3 oddzielne strefy: strefę spotkań, szkoleń i strefę ekspozycyjną.

Strefa spotkań zachęca do wygodnego spędzenia czasu na oglądaniu prezentacji, filmów reklamowych i instruktażowych. Wygodne fotele, stolik i kanapa dobrane z najlepszych kolekcji mebli zachęcają do odpoczynku.

 

Strefa szkoleń to wyjątkowe miejsce, gdzie stelaże firmy Geberit zaklęte są w szklane bryły. Takich ekspozytorów jeszcze nie było! Zaproszeni goście mogą „na żywo” porównać i dobrać design przycisków i baterii dla planowanych toalet. Zachwycający, ogromny monitor pozwoli na przeprowadzenie krótkiej prezentacji lub na wyświetlenie filmu. A na szklanych ścianach wyświetlane są zdjęcia produktów, wody i elementów kojarzących się z firmą.

 

Ze strefy szkoleń można łatwo przejść do specjalnego pomieszczenia, w którym znajduje się wieża prezentująca transparentny system kanalizacyjny 4-kondygnacyjnego budynku. Jedyne takie miejsce w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowa ekspozycja firmy GeberitNowa ekspozycja firmy Geberit

I na koniec pozostaje zwiedzanie showroomu. Miejsca, które ma zachwycać, dawać inspirację, pobudzić wyobraźnię. W centralnym miejscu znajduje się nowe urządzenie AquaClean 8000plus, które użytkownikowi toalety zapewnia najwyższy komfort.

 

Ekspozycja pulsuje życiem dzięki dużej ilości świateł, podświetleń, wizualizacji i ekranów. Świetne nagłośnienie jest efektem zastosowania głośników z funkcją dostrojenia do aktualnych warunków wewnątrz pomieszczenia. Niesamowite wrażenie robią ekrany B&O i obrazy  wyświetlane bezpośrednio na szybach.

Firma dostarczyła system sterujący dla tego skomplikowanego organizmu. Całość może być zmieniana w czasie prowadzenia szkolenia za pomocą pilota w każdym z pomieszczeń.

 

Showroom pomogła wyposażyć firma Hansgrohe, wiele elementów z jej najnowszej oferty zainstalowano właśnie w ty pomieszczeniu.

 

Ekspozycja prezentuje najnowsze produkty firmy Geberit. Honorowe miejsce zajmuje tegoroczna nowość, toaleta myjąca AquaClean 8000plus. Obok niej można podziwiać niemal pełny asortyment przycisków ekspozycyjnych, baterie umywalkowe, syfony umywalkowe i natryskowe.

Autorem pomysłu jest architekt Sotyrys Pantopulos, a prace wykonały firmy Baldbud, Alutech i Artur Kukla.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
GEBERIT

Zdaniem naszych Czytelników

time image

13 Sie 2009, 21:42

Witam,Co do nowych produktów a konkretnie przycisków, to byłem zaskoczony w 100%, Przy zakupie przycisków o nazwie Bolero okazało się że wykonane są z tworzywa, a ja chciałem mieć bardziej trwałe z metalu. Niestety tego modelu z metalu Geberit nie wykonuje- DLACZEGO ????. Chciał ...

time image

Gość Elian

13 Sie 2009, 18:09

Do du**, firmy, które to robiły powinny łatać dziury w drogach na wsi.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny