Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-05-04 11:43:24
Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasja
30 kwietnia rozpoczął się konkurs fotograficzny „Źródła inspiracji: Wodna pasja” organizowany przez firmę Sanitec KOŁO. Każdy fotograf – profesjonalista i amator - może w nim ukazać piękno i siłę wodnego żywiołu.

Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasjaKonkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” poprzedza otwarcie nowego salonu firmowego Sanitec KOŁO w Krakowie. Jego ideą jest uchwycenie i uwiecznienie w artystycznym wyrazie wody jako niewyczerpalnego źródła inspiracji oraz emocji, jakie towarzyszą nam podczas kontaktu z wodą – pierwotnym źródłem życia. Zdjęcia powinny przedstawiać relacje ludzi z wodą podczas odpoczynku, zabawy czy innych codziennych czynności.

 

Konkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” rozpoczął się 30 kwietnia br., a termin nadsyłania prac upływa 27 maja. W rywalizacji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się i zamieści zdjęcie spełniające wymogi konkursu w serwisie internetowym . Autorzy mogą zgłaszać do konkursu nieograniczoną ilość fotografii, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Wielka wygrana

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 3 czerwca 2009 r. na stronach i oraz w trakcie wernisażu, który odbędzie się podczas otwarcia nowego Salonu Łazienek KOŁO w Krakowie 6 czerwca 2009r.

Wyboru nagrodzonych prac dokona trzyosobowy Sąd Konkursowy w składzie: Henryk Sawka (artysta plastyk), Maciej Plewiński (Związek Polskich Artystów Fotografików) i Przemysław Powalacz (Prezes Zarządu Sanitec KOŁO). Oprócz znamienitego grona profesjonalistów oceniających nadesłane zdjęcia, magnesem dla uczestników są także nagrody pieniężne o łącznej wartości przekraczającej 10 tys. zł.

 

Wszystkie, w tym nagrodzone, prace będzie można obejrzeć od 3 czerwca do 31 grudnia 2009 r. na stronie . Prace 13 laureatów konkursu „Źródła inspiracji: Wodna pasja” będą eksponowane na stałej wystawie fotografii w Salonie Łazienek KOŁO w Krakowie.  

 

Salon Łazienek KOŁO w Krakowie jest drugim salonem firmowym w Polsce. Tutaj na ekspozycji, o łącznej powierzchni ponad 850 m2, będzie można zobaczyć i kupić wszystko, co jest potrzebne do łazienki – ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe marek KOŁO, KERAMAG i KORALLE oraz płytki, armaturę i akcesoria wielu innych firm.

Salon będzie nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań z projektantami, architektami oraz ciekawych wystaw. Cykl wystaw otworzy prezentacja fotogramów nagrodzonych w konkursie „Źródła inspiracji: Wodna pasja”.

Salon Łazienek KOŁO, którego otwarcie zaplanowano na 6 czerwca br., znajduje się w Centrum Handlowym Witek przy wjeździe do Krakowa od strony autostrady z Katowic.   

 

Patroni medialni konkursu „Projekt Łazienki 2009”:
www.krakow.tvp.pl, www.Foto-Fashion.com, www.fotorama.pl, www.fotal.pl, www.fotografuj.pl, www.naszemiasto.pl, www.dlastudenta.pl, www.studente.pl.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny