Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva w 4 nowych kolorach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva w 4 nowych kolorach

Firma Viega rozszerzyła ofertę odpływów prysznicowych Advantix Cleviva o cztery nowe warianty kolorystyczne, zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Ten innowacyjny produkt jest teraz dostępny w wersjach: czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana. Pozwala to idealnie dopasować odcień odpływu do innych elementów wyposażenia łazienki. Co więcej, w ramach jednego odpływu możemy łączyć różne kolory profilu i wyjmowanego rusztu.

aktualizacja: 2021-06-25 06:12:05

Advantix Cleviva to innowacyjne rozwiązanie, łączące zalety odpływu liniowego i punktowego. Z jednej strony zyskujemy pełną swobodę projektowania przy montażu w dużych strefach prysznica, wyłożonych płytkami. Takie odwodnienie można umieścić praktycznie w każdym miejscu - na środku, z boku lub przy samej ścianie.

Jednocześnie Advantix Cleviva oferuje wszystkie zalety montażowe, typowe dla tradycyjnego odpływu punktowego. Woda odprowadzana jest tutaj wąskim profilem ze stali szlachetnej o prawie niezauważalnym spadku do centralnego odpływu punktowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, proces montażu i uszczelnienia jest łatwiejszy i bezpieczniejszy niż w przypadku zwykłego odpływu liniowego.

Wprowadzając cztery nowe oryginalne kolory, firma Viega poszerza możliwości aranżacyjne modelu Advantix Cleviva. Wysokiej jakości profile ze stali szlachetnej z powłoką PVD stanowią kontynuację trendów łazienkowych, które już od dawna są widoczne w przypadku armatury, przycisków uruchamiających do WC, głowic prysznicowych, a także wanien i umywalek.

Odpływ Advantix Cleviva dostępny jest teraz w czterech, nowych kolorach: czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana
Odpływ Advantix Cleviva dostępny jest teraz w czterech, nowych kolorach: czarny szczotkowany, złoty szczotkowany, szampański szczotkowany i złota miedź szczotkowana.

Kreatywna aranżacja strefy prysznica

Odpływ prysznicowy Advantix Cleviva jest montowany na warstwie jastrychu i dostępny w długościach: 800, 1000 lub 1200 mm. Profile można skrócić maksymalnie do 300 mm, w zależności od potrzeb klienta. Istnieje również opcja łączenia ze sobą kilku odpływów, aby uzyskać efektowne długie odwodnienie lub stworzyć narożnik lub kształt litery U. Wystarczy jedynie zainstalować odpowiednią ilość odpływów punktowych, odprowadzających wodę.

Oferta obejmuje dwie wersje odpływu: standardową o wysokości montażowej od 95 do 155 mm oraz model do łazienek remontowanych o wysokości od 70 mm, idealny przy małej ilości miejsca w podłodze. Dostępne jest także rozwiązanie specjalne o wysokości zabudowy 25 mm, które odprowadza wodę pionowo. Wydajność odpływu Advantix Cleviva wynosi od 0,4 l/s w przypadku wersji o najniższej wysokości, do 0,75 l/s w wersji standardowej.

Łatwe czyszczenie

Przemyślana konstrukcja odpływu Advantix Cleviva widoczna jest również w sposobie czyszczenia, co stanowi ważny atut dla użytkownika końcowego. Po skorzystaniu z prysznica wystarczy przetrzeć profil odpływu, aby zapewnić higienę i estetyczny wygląd. Dodatkowo wkład można wyjąć za pomocą uchwytu, aby wyczyścić sitko w odpływie. Sam syfon jest zaprojektowany w taki sposób, że oczyszcza się samoczynnie dzięki dynamice wody.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: viega.pl/AdvantixCleviva

Firma powiązana:
Viega Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA