Tubądzin rozpoczyna cykl szkoleń "Wielki Format - mały problem"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Tubądzin rozpoczyna cykl szkoleń "Wielki Format - mały problem"

Grupa Tubądzin już 5 rok prowadzi szkolenia dla wykonawców. W trakcie cyklu szkoleń "Wielki Format - mały problem" przeszkoliła ponad 5000 glazurników. W tym roku firma planuje zorganizować 60 szkoleń na terenie całego kraju.

aktualizacja: 2021-06-02 08:02:01

Grupa Tubądzin dostarcza nie tylko produkt najwyższej jakości, ale też dba o to, by fachowcy pracujący z płytkami Tubądzin mieli aktualną wiedzę techniczną pochodzącą od ekspertów. Na szkoleniach firmy Tubądzin każdy chętny glazurnik ma możliwość popracowania na płytkach wielkoformatowych, które coraz częściej pojawiają się w aranżacjach łazienek, salonów czy kuchni. Szkolenia prowadzą Krzysztof Kulig, product manager i ekspert Tubądzin oraz Krzysztof Grzybak, doświadczony glazurnik, pracujący od lat z płytkami gresowymi w dużych formatach.

Wraz ze wzrostem popularności wielkoformatowych gresów pojawiło się większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się obróbką takich płyt. Tubądzin daje możliwość wszystkim zainteresowanym wykonawcom, by pod okiem ekspertów i praktyków spróbowali obróbki wielkiego formatu - mówi Krzysztof Kulig, ekspert Tubądzin, prowadzący szkolenia z cyklu "Wielki Format - mały problem". Dotychczas przeszkoliliśmy już ponad 5500 glazurników na ponad 400 szkoleniach. Codziennie zgłaszają się kolejni wykonawcy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy - dodaje Krzysztof Kulig.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z pandemii wirusa SARS-CoV-2, szkolenia będą prowadzone w reżimie sanitarnym. Są one bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy - aby wziąć udział trzeba we własnym zakresie skontaktować się z wybranym punktem handlowym. Informacje o kolejnych planowanych szkoleniach można uzyskać na Facebookowej Grupie "Wielki Format - mały problem", poświęconej płytkom wielkoformatowym: https://www.facebook.com/groups/1748992768543097 lub mailowo, pisząc na k.kulig@tubadzin.pl

Harmonogram szkoleń na najbliższe tygodnie:

  • 07.06.2021 - godz. 9:30 - Jawor, salon łazienkowy "Damar"
  • 07.06.2021 - godz. 14:00 - Jelenia Góra, salon łazienkowy "Matex"
  • 09.06.2021 - godz. 10:00 - Szczecin, salon łazienkowy "Bokaro"
  • 09.06.2021 - godz. 15:00 - Koszalin, salon łazienkowy "Bokaro"
  • 21.06.2021 - godz. 8:00 - Gorlice, salon łazienkowy "Midecco"
  • 21.06.2021 - godz. 15:00 - Tarnów, salon łazienkowy "BOZ"
  • 22.06.2021 - godz. 8:00 - Przemyśl, salon łazienkowy "BOZ"
  • 22.06.2021 - godz. 17:00 - Rzeszów, salon łazienkowy "BOZ"
  • 22.06.2021 - godz. 17:00 - Jarosław, salon łazienkowy "Dekor Studio"

Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w szkoleniu, Tubądzin przygotował wideoszkolenie:

Wielkoformatowe płytki gresowe cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród architektów, inwestorów, jak i klientów. Dzięki wiernemu odwzorowaniu naturalnych materiałów, takich jak włoski marmur czy hiszpański pulpis, stanowią one wyjątkową ozdobę łazienek, salonów i elewacji budynków. Niewielka ilość fug, wynikająca z ich monolitycznego formatu, przekłada się nie tylko na estetykę powierzchni, ale ma także wymiar higieniczny - mniejsza ilość spoin ułatwia dokładne sprzątanie danej powierzchni.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje