Suszarka DC 1570 firmy BEKO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-04-08 11:43:39
Suszarka DC 1570 firmy BEKO
Co zrobić, aby suszenie ubrań nie trwało dłużej niż ich pranie? Czy można sprawić, by ubrania łatwiej dawały się uprasować? Jak pozbyć się niepożądanych zapachów z ubrań bez konieczności ich prania? Rozwiązaniem tych problemów jest nowa kondensacyjna suszarka DC 1570, którą firma BEKO właśnie wprowadziła na polski rynek.

Dlaczego warto kupić suszarkę?

W naszym klimacie mamy w ciągu roku wiele zimnych i deszczowych dni, podczas których ubrania schną bardzo długo. Suszarki kondensacyjne znacznie skracają ten czas, ale na tym nie kończą się ich zalety. Są świetnym rozwiązaniem, dla osób, które nie mają w domu balkonu.

Suszarka DC 1570 firmy BEKODzięki tym urządzeniom nie musimy w łazience rozwieszać nieestetycznych sznurów, a schnąca bielizna nie powoduje zbyt dużego poziomu wilgoci w pomieszczeniu. Suszarki mogą także znanie ułatwić prasowanie ubrań albo służyć do ich odświeżania na sucho.

Przydatne funkcje suszarki BEKO

BEKO DC 1570 to suszarka kondensacyjna, która w odróżnieniu od suszarek ewakuacyjnych nie wymaga specjalnego podłączenia odprowadzającego wodę.

W suszarkach kondensacyjnych woda z suszonych ubrań skrapla się i trafia do zbiornika, który trzeba opróżniać. W wielu mieszkaniach niewielki metraż łazienki nie pozwala umieścić pralki i suszarki obok siebie.

Dlatego firma BEKO w trosce o oszczędność miejsca przewidziała możliwość zamontowania suszarki na pralce za pomocą specjalnych uchwytów.

 

Urządzenie może pomieścić aż 7 kg ubrań. Drzwi o szerokości 38 cm ułatwiają załadunek dużych rzeczy, np. pościeli.

Automatyczny czujnik suszeniaFlexy Sense ułatwia dostosowanie poziomu wilgoci oraz dobranie optymalnej temperatury tak, że wystarczy wybrać żądany poziom suszenia a o resztę zadba sama suszarka. Flexy Sense odpowiada również za równomierne suszenie prania.

Specjalny automatyczny system zapobiega gnieceniu ubrań podczas suszenia, dzięki łagodnym ruchom bębna. Aby suszenie odbywało się równomiernie, bęben obraca się w obu kierunkach. O zakończonym programie suszenia informuje nas sygnał dźwiękowy. Dodatkowymi udogodnieniami dla użytkownika jest wskaźnik pełnego zbiornika na wodę, wskaźnik konieczności czyszczenia filtra, kontrolki przebiegu programu oraz podświetlenie bębna.  

 

Pracę suszarki można dostosować do różnego rodzaju ubrań. Program Shirt jest polecany do suszenia koszul – zapobiega ich wyblaknięciu i zniszczeniu. Do grubych tkanin przewidziano Program Jeans.

Program Mini pozwala wysuszyć 1 kg ubrań w 30 minut. Jest także program do tkanin delikatnych, w którym suszenie odbywa się w niższej temperaturze, a obroty bębna są bardzo łagodne. Suszarka świetnie nadaje się do usuwania niepożądanych zapachów z ubrań bez konieczności ich prania.

 

Suszarka DC 1570 firmy BEKOPodstawowe parametry suszarki kondensacyjnej BEKO DC 1570:

 • Waga suszenia: 7 kg
 • Klasa energetyczna: C
 • Zużycie energii [kWh/cykl]: 4,48
 • Czas suszenia [min]: 157
 • Moc maksymalna [W]: 2200
 • Ilość programów: 15 (10’, 20’, 40’, 60’, Odświeżanie, Delikatne, Mini, Shirt, Jeans, Syntetyki: gotowe do prasowania, gotowe do założenia, Bawełna: gotowe do prasowania, gotowe do założenia, gotowe do założenia plus, gotowe do założenia extra)
 • Wskaźnik końca programu: sygnał dźwiękowy
 • Wskaźnik konieczności czyszczenia filtra: tak
 • Wskaźnik pełnego zbiornika wody: tak
 • Blokada przed dziećmi: tak
 • Łatwe prasowanie: tak
 • Oświetlenie bębna: tak
 • Bezpośrednie odprowadzenie wody: tak
 • Kąt otwarcia drzwi: 155°
 • Kształt drzwi/rozmiar [cm]: prostokątny/38
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
BEKO S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny