Platforma GROHE X - rekordowa liczba odwiedzających podczas premiery

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Platforma GROHE X - rekordowa liczba odwiedzających podczas premiery

Uruchomienie przez Grupę LIXIL nowej cyfrowej platformy GROHE X dla marki GROHE w regionie EMENA, przyciągnęło do tej pory ponad 68 000 użytkowników ze 140 krajów na całym świecie. Dostępne na platformie informacje oraz inspirujące treści multimedialne dostosowane są do potrzeb i zainteresowań zarówno partnerów biznesowych GROHE, jak i konsumentów. Podczas pierwszego tygodnia, odbyło się ponad 8 wydarzeń, począwszy od konferencji dla dziennikarzy, poprzez panel dyskusyjny na temat spostrzeżeń konsumentów, aż po sesję poświęconą usługom dla instalatorów. Architekci, projektanci i partnerzy biznesowi zainteresowali się prezentacją na temat "Strategie na przyszłość" dotyczącą innowacyjnych rozwiązań do kuchni i łazienki oraz sesją z ekspertami dyskutującymi o zielonym budownictwie. Materiały wideo i zapis wydarzeń z premierowego tygodnia odtworzono już prawie 70 000 razy i wciąż można je zobaczyć na platformie.

aktualizacja: 2021-04-01 04:50:09

Najważniejszym wydarzeniem i kolejnym dowodem na to, że globalna marka jest pionierem zrównoważonego rozwoju w branży sanitarnej, było ogłoszenie, że cztery najlepiej sprzedające się produkty marki GROHE uzyskały certyfikat Cradle to Cradle Certified.

W przeciwieństwie do liniowego modelu biznesowego Take-Make-Waste (produkcja - użytkowanie - wyrzucenie odpadu), model Cradle to Cradle (od kołyski po kołyskę) zakłada ciągłe cykle wykorzystania materiałów. Produkty są tworzone w taki sposób, żeby na koniec ich okresu przydatności, można było wykorzystać komponenty, z których zostały wykonane i stworzyć z nich nowe rzeczy. Jest to kamień milowy na drodze marki GROHE w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Materiały wideo, interesujące artykuły oraz przestrzenie w widoku 360° dostępne na platformie GROHE X pozwalają odwiedzającym zapoznać się z nowymi produktami. Ponadto, dostępne są interesujące formaty wideo, takie jak "A Glass of Water with...", w których eksperci GROHE przedstawiają zakulisowe spojrzenie na globalną markę lub "Wow of the Week", w którym co tydzień prezentowany jest szczególnie inspirujący projekt lub zagadnienie.

Odwiedzający platformę GROHE X mogą samodzielnie odkrywać świat GROHE, ale także mają możliwość skorzystania z nowych sposobów interakcji, np. partnerzy biznesowi mogą za pomocą platformy umówić się na spotkanie z przedstawicielami handlowymi w celu bezpośredniej wymiany informacji o nowych innowacjach i produktach. Wizjonerski pomysł zaangażowania użytkowników za pośrednictwem platformy zaowocował dotychczas rekordową liczbą ponad 4 000 spotkań z klientami.

Jak podkreśla Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA i Co-CEO Grohe AG, cyfrowa podróż z GROHE X dopiero się rozpoczyna - Byliśmy pod wrażeniem pozytywnych opinii naszych klientów, dostawców i innych zainteresowanych osób, jak również kolegów z Grupy LIXIL z całego świata. GROHE X to prawdziwy kamień milowy w historii naszej firmy. Otwiera on bezprecedensowe możliwości poznawania marki GROHE, odkrywania naszych produktów i inspiracji, które nas napędzają - dodaje.

Odkryj przyszłość teraz. Wejdź na stronę grohe-x.com.

Firma powiązana:
Grohe Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA