Rusza konkurs dla projektantów SPA-Art 2008

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-04-01 10:07:58
Rusza konkurs dla projektantów SPA-Art 2008
Wielka szansa dla młodych projektantów, do wygrania kariera, uznanie wśród profesjonalistów i cenne nagrody. WENNA TWÓRCZA, pod takim hasłem, POOLSPA producent urządzeń z hydromasażem, ogłosił nową edycję konkursu SPA-Art 2008.

Jesteś designerem, projektantem, architektem albo po prostu jesteś kreatywny i wiesz, jak powinna wyglądać idealna wanna? Podejmij ambitne wyzwanie i rzuć się w wir kreatywnej pracy. Twórca najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 15 000 zł, a także szansę na zaistnienie w branży. Daj się dostrzec!

 

To już VII edycja konkursu SPA-Art organizowanego przez POOLSPATo już VII edycja konkursu SPA-Art organizowanego przez POOLSPA skierowanego do osób, które nie ograniczają swojej wyobraźni i nie obawiają się tworzyć rzeczy nowych i zupełnie innych, a łazienkę traktują nie tylko jako tradycyjne miejsce utrzymania higieny osobistej.

Według POOLSPA nowoczesna łazienka to swoisty salon odnowy biologicznej, miejsce relaksu, odprężenia, odreagowania oraz zregenerowania sił witalnych. Dlatego producent i organizator konkursu szczególnie zainteresowany jest, aby powstające projekty wanien były nie tylko piękne i przemyślane, ale także nowoczesne z punktów widzenia rozwiązań funkcjonalnych.

Konkurs SPA-Art z założenia wyłania i wspiera młode talenty. Rozpoczynający swoją aktywność zawodową designerzy, których drzwi do kariery, zwłaszcza na samym początku są trudne do sforsowania, tutaj mają szansę zaprezentować swój warsztat i uwolnić WENNĘ TWÓRCZĄ. Konkurs SPA-ART ma charakter otwarty i adresowany jest przede wszystkim do studentów, absolwentów uczelni plastycznych, wzorniczych i architektury, a także młodych projektantów i architektów oraz kreatywnych spoza branży.

 

W poprzednich latach mieliśmy już okazję przekonać się, jak poważnie POOLSPA traktuje uczestników konkursu. Wanna CORAZON i panel masażowy MONO to produkty wprowadzone do oferty POOLSPA, które powstały na bazie projektów wyróżnionych w poprzednich edycjach SPA-Art. Konkurs POOLSPA to doskonały sposób, by zaistnieć w branży wzornictwa, móc profesjonalnie zrealizować swój projekt, zainspirować renomowany koncern i zaprezentować siebie w świecie designu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę projektów.

 

Zadaniem uczestników SPA-Art 2008 jest zaprojektowanie wanny z funkcją hydromasażu z uwzględnieniem możliwości jej produkcji z akrylu, szkła, lub materiałów kompozytowych. Projekty, oprócz wspomnianej funkcji hydromasażu, mogą uwzględniać inne udogodnienia oraz takie rozwiązania użytkowe, które nie są powszechnie stosowane w branży, a w istotny sposób mogą podnieść atrakcyjność produktu.

 

Jury konkursu projekty oceniać będzie przede wszystkim pod kątem niekonwencjonalnych rozwiązań wzorniczych, nowoczesnego podejścia do formy, walorów użytkowych produktu, a także możliwości wprowadzenia zaprojektowanej wanny do produkcji seryjnej .

 

Członkowie tegorocznego jury to w większości znani w branży niezależni projektanci form użytkowych m.in.  

 

prof. Tomasz Matuszewski  wykładowca na wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu,
Renata Kalarus projektantka współpracująca z firmami t.j. NOTI, czy IKER, wielokrotnie nagrodzona m.in. tytułem Odkrycie Roku w konkursie Rzecz Doskonała, czy nagrodą PRO DECO, Jarosław Szymański projektant, wykładowca na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku w katedrze wzornictwa przemysłowego, założyciel i zarządzający biurem projektowym Studio 1do1, które od 2002 roku realizuje projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego, architektury oraz architektury wnętrz.

Zwycięzca SPA-Art 2008, autor najciekawszego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł. Projektant, który zdobędzie II miejsce otrzyma 6000 zł, a III pozycja zostanie nagrodzona czekiem o wartości 3000 zł.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie . Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2008. Jury konkursu listę zwycięzców ogłosi 12 września.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny