Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S - komfort i oszczędność

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S - komfort i oszczędność

Suszarki do zabudowy jako jedyna na rynku oferuje firma Candy. Urządzenia zostały wyposażone w pompę ciepła, można więc bez obaw suszyć nawet najbardziej delikatne tkaniny. Ponadto suszarka Candy CBTD 7A1TE-S została wyposażona w kasetkę Ease Case, które jest patentem firmy Candy.

aktualizacja: 2019-08-28 04:59:49

Suszarki do zabudowy Candy są również energooszczędne, bowiem pozwalają ograniczyć zużycie energii nawet o 50% w stosunku do zwykłych suszarek kondensacyjnych. Ponadto ciepło nie jest emitowane do otoczenia, a to bardzo istotna cecha w przypadku urządzeń do zabudowy.

Certyfikat Woolmark i Easy Case

Doskonałą ochronę ubrań gwarantuje także Certyfikat Woolmark. Możemy być pewni, że urządzenie które go posiada, właściwie zadba nawet o najbardziej delikatne tkaniny. Można zatem bez problemu suszyć wszystkie ubrania, nawet wełniane. Dzięki Certyfikatowi Woolmark temperatura suszenia jest właściwie dobrana, a rozmiar ubrań nie ma prawa ulec zmianom.

Suszarka Candy CBTD 7A1TE-S została wyposażona w kasetkę Ease Case. To rozwiązanie jest patentem firmy Candy. Zaleta tego urządzenia do zabudowy to niezwykle prosta instalacja, nie wymagająca podłączenia do wody ani odpływu, a skropliny gromadzą się w tym specjalnie zaprojektowanym zbiorniku. Easy Case mieści się w drzwiach suszarki, ma praktyczny, ergonomiczny kształt, który ułatwia jego zdejmowanie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. Zbiornik może pomieścić do 5 litrów wody, nie trzeba go więc wyjmować po każdym cyklu suszenia. Jego przezroczysty kolor ułatwia kontrolę poziomu wody. W ten sposób unika się ryzyka, że ​​cykl suszenia zostanie przerwany.

Najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi

W domach, w których są małe dzieci, pranie trzeba robić nawet codziennie. Pojawia się więc problem z szybkim wysuszeniem znacznej ilości ubrań. W tym przypadku suszarka jest po prostu wybawieniem. Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S oferuje specjalny Program Dziecięcy, który skutecznie wysuszy ubranka i pościele najmłodszych domowników.

Urządzenie ma też funkcję opóźniana startu. Można więc ustawić późniejszą godzinę i wyjąć ubrania po powrocie z pracy lub zaprogramować suszarkę, tak aby działała w nocy. Poziom hałasu urządzenia to 67 DB, charakteryzuje się zatem bardzo cichą pracą i nie musimy się obawiać, że zakłóci nasz sen. Kolejnym udogodnieniem jest program Łatwe Prasowanie, który gwarantuje znacznie mniej zagnieceń. Dzięki temu prasowanie będzie dużo prostsze, albo nawet zbędne.

Osoby, które preferują zarządzanie domowymi obowiązkami z poziomu smartfona, docenią możliwość sterowania suszarką za pomocą Aplikacji Simpli-Fy. Otrzymamy m.in. informacje na temat diagnostyki urządzenia, czyszczenia filtra, a także dostęp do porad dotyczących pielęgnacji tkanin.

Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S dostępna jest w sklepach RTV Euro AGD w cenie 2499 zł.

Firma powiązana:
Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny