Nowy serwis internetowy Viega.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowy serwis internetowy Viega.pl

Viega - producent systemów instalacyjnych - całkowicie przebudowała swoją witrynę internetową, która ma teraz nową szatę graficzną i strukturę wewnętrzną. Głównym celem zmian było ułatwienie użytkownikom dostępu do najważniejszych informacji. Strona w jeszcze większym stopniu nawiązuje również do elementów graficznych, charakterystycznych dla wizerunku marki.

aktualizacja: 2018-03-06 13:42:32

Na stronie www.viega.pl został porzerzony zakres informacji dostępnych dla instalatorów i projektantów instalacji. Dzięki systemowi zarządzania instrukcjami i częściami zamiennymi, jej użytkownik ma dostęp do wszystkich artykułów wyprodukowanych po 1987 roku. Filtry pozwalają znaleźć potrzebne informacje bez konieczności wchodzenia w konkretną zakładkę lub wpisywania numeru artykułu. Serwis ma jeszcze jedną ważną zaletę: użytkownik może korzystać z katalogu produktów online przez całą dobę i mieć pewność, że wszystkie informacje są codziennie aktualizowane.

Już sama strona główna w nowej witrynie Viega została zaprojektowana tak, żeby prezentować produkty i usługi specjalistom z branży w sposób systemowy. Nazwy poszczególnych podstron w oczywisty sposób informują o ich zawartości, na przykład w sekcji "Produkty" znajdują się najważniejsze nowości, pełen katalog ze wszystkimi artykułami oraz części zamienne.

Doskonałym przykładem jest zakładka z częściami zamiennymi. Tylko na jej potrzeby zmodyfikowano ponad tysiąc rysunków złożeniowych, dzięki czemu można w jednoznaczny sposób zidentyfikować nawet najmniejsze komponenty i uzyskać szczegółowe informacje na ich temat. Ponadto codziennie aktualizowany jest katalog produktów, zawierający również instrukcje, dotyczące montażu i konserwacji poszczególnych elementów systemowych.

Funkcja inteligentnego wyszukiwania jest tak samo efektywna i przyjazna dla użytkownika, jak intuicyjny system nawigacji. Kiedy tylko wpisze się pierwsze litery, w okienku pojawiają się automatyczne sugestie produktów lub tematów, odpowiadające wprowadzanemu zapytaniu. Tak więc rozwiązanie, które dobrze znamy z popularnych wyszukiwarek internetowych, zostało teraz wprowadzone także na stronie Viega, żeby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny.

Kolejną przydatną funkcją jest zakładka "Lista zapamiętanych". Pozwala ona zapisać sobie informacje, z których często korzystamy, takie jak numery artykułów, deklaracje zgodności, rysunki złożeniowe, czy części zamienne. Dzięki temu nowa strona Viega jest zawsze funkcjonalna i aktualna.

Firma powiązana:
Viega Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny