Marka GROHE obsypana nagrodami!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Marka GROHE obsypana nagrodami!

Marka GROHE otrzymała 62 nagrody w kategorii Desing w 2017 roku - to najwięcej w historii spośród producentów armatury sanitarnej. W 2018 roku GROHE przyznano 5 nagród za innowacyjne systemy bezpieczeństwa wodnego GROHE Sense oraz GROHE Sense Guard. W sumie, GROHE dostało w 2018 roku już 12 wyróżnień, co nadaje niesamowitego tempa w drodze do nowego rekordu.

aktualizacja: 2018-02-27 11:50:19

GROHE Blue Home otrzymało w 2017 roku najwięcej nagród w kategorii Design

Z 11 nagrodami w 2017 roku, nowa bateria GROHE Bule HOME osiągnęła bezdyskusyjny sukces. Co najważniejsze - to innowacyjność produktów GROHE nadal zdobyła tak rekordową ilość wyróżnień: GROHE Blue Home, toaleta myjąca Sensia Arena, system prysznicowy SmartControl, minimalistyczna bateria łazienkowa Lineare, prosta w formie bateria kuchenna Essence, inteligetne systemy bezpieczeństwa wodnego GROHE Sense oraz GROHE Sense Guard. W sumie, GROHE uczestniczyło w 17 międzynarodowych konkursach wzornictwa w 2017 roku.

Potwierdzenie wiodącej pozycji w branży sanitarnej

W międzynarodowym konkursie Red Dot Design Competition marka GROHE otrzymała 5 prestiżowych nagród, m.in. dla produktów GROHE Blue Home oraz toalety myjącej Sensia Arena – są to innowacyjne produkty, które odpowiadają na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Konkurs organizowany jest przez Design-Zentrym Nordhein-Westfalen w Niemczech, które honoruje najlepsze produkty roku - projektanci i producenci z całego świata zgłaszają swoje produkty, a jury składające się z 40 ekspertów ocenia zgłoszenia na podstawie zróżnicowanych kryteriów jak innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia,długowieczność oraz zgodność z normami ekologicznymi. Firma GROHE została wyróżniona pięcioma nagrodami przyznawanymi przez IF Design Awards dla produktów GROHE Blue Home oraz systemów Smart Control i Sensia Arena.

Iconic Awards 2017: dziwięć nagród dla GROHE

Marka GROHE została wyróżniona również na międzynarodowym konkursie architektury i designu – Iconic Awards. Na ceremonii przyznania wyróżnień, które odbywa się w Monachium, GROHE otrzymało w sumie dziewięć pożądanych nagród, dla produktów takich jak: GROHE Blue Home, Concetto Professional oraz baterii prysznicowej Euphoria 260.

System zabezpieczający przed zalaniem GROHE imponuje swoją innowacyjnością, technologią i estetyką Inteligetny system zabezpieczający przed zalaniem GROHE wygrał w kilku kategoriach podczas konkursu W konkursie German Design Awards 2017 zwyciężyło GROHE Sense oraz GROHE Sense Guard w kategorii "Budownictwo i elementy". Jury zachwyciła kombinacja technologicznych rozwiązań, innowacji, funkcjonalności oraz estetyki.

Rozwiązanie Grohe - nagroda
Bateria umywalkowa Grohe
Deszczownica Grohe

Duży sukces w Azji I USA

W Stanach Zjednoczonych firma GROHE otrzymało prestiżową nagrodę International Design Excellence Award (IDEA) dla GROHE Blue Home. Osiem razy Muzeum Architektury i Wzornictwa Athenaeum w Chicago przyznawało marce swoją nagrodę Good Design w kategoriach: łazienka, kuchnia i materiały budowlane. W Hong Kongu, GROHE zdobyło nagrodę w konkursie Design for Asia z bateriami łazienkowymi Lineare oraz bateriami kuchennymi Concetto Professional. Oba produkty, jak również GROHE Sense oraz Sense Guard zachwyciły jury konkursu Good Desing Awards, którego nagrody przyznawane są przez Japoński Instytut Promocji Wzornictwa.

Wrażenia klienta są najważniejsze

Marce GROHE przyświeca idea funkcjonalności, estetyki oraz wysoką jakość swoich produktów. Pod kierunkiem Michaela Seum, Zastępcy Dyrektora Designu w GROHE, zespół 20 międzynarodowych projektantów rozwija wszystkie swoje pomysły. GROHE przywiązuje wielką wagę do wzornictwa, które jest strategicznym wskaźnikiem kreatywności. Wysoki standard nie dotyczy tylko produktów, ale także rozciąga się na wszystkie obszary doświadczenia konsumenckiego.

Firma powiązana:
Grohe Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny