Produkty Geberit nagrodzone w konkursie Red Dot Product Design 2015

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Produkty Geberit nagrodzone w konkursie Red Dot Product Design 2015

Produkty Geberit cieszą się wysokim uznaniem zarówno wśród profesjonalistów w dziedzinie technologii sanitarnej, jak i znawców wzornictwa. Świadczą o tym liczne nagrody, które marka ma na swoim koncie. Również w tym roku kilka rozwiązań wyróżniono za wyjątkowe wzornictwo w konkursie Red Dot Product Design 2015. 

aktualizacja: 2015-07-24 06:19:11

Odpływ liniowy CleanLine marki GeberitWśród laureatów w kategorii dedykowanej łazience, spa i higienie osobistej znalazły się aż trzy produkty marki Geberit: toaleta myjąca AquaClean Mera, odpływ liniowy CleanLine oraz zdalny przycisk spłukujący typ 70.

Finał tegorocznego konkursu Red Dot Award 2015 odbył się w czerwcu. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, które wyznacza trendy dla całej branży. Nagrody, zwane "Oscarami designu", mają bardzo długą historię – wręczane są w Design Zentrum Nordrhein Westfalen w niemieckim Essen od 1954 roku. Red Dot jest uznanym na całym świecie znakiem jakości, przyznawanym tylko najlepszym produktom.

Nagroda Red Dot Product Design 2015 jest dla marki Geberit bardzo ważnym wyróżnieniem. Nasze produkty zostały docenione ze względu na optymalne połączenie techniki i wzornictwa oraz wysokiej jakości materiałów. Design, komfort, czystość i zrównoważony rozwój – tym firma Geberit kieruje się podczas opracowywania wszystkich swoich produktów – komentuje Michał Pachecka, Specjalista ds. Marketingu Grupy Geberit.

Toaleta myjąca AquaClean Mera to eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz rozbudowane funkcje. To wszystko sprawia, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia. Z kolei odpływy liniowe CleanLine łączą w sobie eleganckie wzornictwo z prostotą oraz niezawodnością instalacji. Te innowacyjne produkty zachwycają swoją estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i przy codziennym użytkowaniu.

Przycisk Geberit Typ 70

Przycisk Geberit Typ 70 ma zaledwie 11,2 cm szerokości. Doskonała jakość wykończenia sprawia, że wyglądem przypomina wysokiej klasy smartfon. Dowolne zainstalowanie przycisków w odległości nawet 2 metrów od spłuczki sprawia, że użytkownik sam decyduje, w którym miejscu umieścić przycisk, a jego minimalistyczny design zapewnia poczucie dyskrecji. Zarówno przycisk zdalny typ 70, jak i toaleta myjąca AquaClean Mera zostały także docenione na tegorocznych targach ISH Design Plus Award 2015.

Firma powiązana:
GEBERIT

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość liska

26 Lis 2015, 23:01

Nie zgodzę się. Geberit jest pionierem większości rozwiązań. Nie słyszałam o lepszej technologii niż toalety myjące AquaClean... Wysokie ceny? Tak, to segment premium, ale co klient za to ma? Gwarancję 10 lat czy nawet 25 dostepnosci czesci zamiennych. To nie są chińskie jednorazówki ...

time image

Gość architekt

27 Lip 2015, 07:52

Geberit ma ciekawe rozwiązania jednak uważam, że ceny mają kosmiczne. Na rynku można spokojnie znaleźć i tańsze i nawet w niektórych wypadkach lepsze jakościowo rzeczy. Sprawdzone np. na deskach myjących.Geberit w wersji podstawowej kosztuje jakieś 3 tys. a deski z firmy USPA albo ...

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny