Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie Paradyż

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie Paradyż
9 czerwca 2011 roku, profesor Szewach Weiss, długoletni ambasador Izraela w Polsce odwiedził Tomaszów Mazowiecki.

Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie ParadyżJednym z punktów wizyty było spotkanie w Grupie Paradyż, w którym wzięli udział najwyżsi przedstawiciele władz miasta na czele z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego, Starostą Tomaszowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i przedstawicielami Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

W czasie wizyty w Grupie Paradyż profesor wygłosił wykład na temat „Polsko – izraelskich stosunków gospodarczych”, zwiedził zakład produkcyjny Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. – „Tomaszów 2” oraz salon firmowy, w którym miał okazję przekonać się o możliwościach Multimedialnego Studia 3D. Podczas wizyty profesor Weiss odebrał z rąk Łukasza Kardasa, Wiceprezesa Zarządu ds. Handlu specjalną płytkę ceramiczną, której grafika została wykonana w technologii druku cyfrowego.

Wizyta profesora Szewacha Weissa to dla nas niezwykle inspirujące wydarzenie. Jako firma reprezentująca dynamicznie rozwijającą się branżę polskiego biznesu mogliśmy zaprezentować swoje osiągnięcia w ramach bogatego programu pobytu pana profesora w Tomaszowie Mazowieckim – mówi Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Inicjatorem wizyty profesora Weissa w Tomaszowie Mazowieckim był Rafał Zagozdon - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, który ma nadzieję, że wizyta ambasadora przyczyni się do wzrostu zainteresowania polskich i zagranicznych inwestorów rejonem Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

Z ogromną radością patrzę na firmy, takie jak Ceramika Paradyż – niekwestionowanego lidera przedsiębiorczości, który dynamicznie rozwijając się umożliwia również rozwój otoczenia, w którym działa. Razem dokładamy starań, by wzajemne relacje oparte były na współpracy i budowały pozytywny wizerunek Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, które stwarza dobry klimat do partnerstwa na płaszczyźnie różnego rodzaju inicjatyw – gospodarczych, kulturalnych czy społecznych. Dzięki wizycie tak znanych osobistości, jak profesor Szewach Weiss w naszej komunikacji dodajemy jeszcze jeden element – element dyplomacji, który pozwala na dotarcie do nowych podmiotów europejskich z rekomendacją dotycząca naszego regionu, jak i rozwijających się w nim przedsiębiorstw – mówi Rafał Zagozdon, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.  

Przed wizytą w Grupie Paradyż profesor Szewach Weiss odwiedził I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie dyskutował z młodzieżą na temat wielokulturowości, szans na pokój na Bliskim Wschodzie, historycznej wizyty Lecha Wałęsy w 1991 r. w Izraelu oraz opowiadał o swojej karierze politycznej.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Ceramika Paradyż

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny