Drzwi prysznicowe MSV200 do każdej wnęki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Drzwi prysznicowe MSV200 do każdej wnęki

Drzwi prysznicowe MSV200 wyróżniają się rozwiązaniami technologicznymi będącymi wyrazem troski o bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

aktualizacja: 2022-10-04 05:28:48

W tym modelu istnieje możliwość dostosowania szerokości w zakresie od 100 do 160 cm. Dopasowanie drzwi do każdej, nawet nietypowej wnęki możliwe jest poprzez docięcie górnej prowadnicy. Wszystko to pozwala jeszcze lepiej dobrać produkt do możliwości aranżacyjnych łazienki.

Drzwi oraz kabiny prysznicowe SWISS MEYER są standardowo wyposażone w powłokę Easy Clean, która pomaga utrzymać drzwi w czystości na długi czas. Dodatkowo cichy i bezproblemowy ruch drzwi zapewniają podwójnie łożyskowane rolki o zwiększonej średnicy i wytrzymałości. Minimalistyczna forma, eleganckie, trwałe detale i najwyższa jakość to najważniejsze cechy tej serii.

Wszystkie elementy konstrukcyjne zastosowane w kabinach SWISS MEYER wykonane są z metalu, co wyróżnia produkty na tle konkurencji i gwarantuje ponadprzeciętną trwałość i odporność.

www.swissmeyer.pl

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!