Interaktywne targi podłogowe po raz drugi już wkrótce!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Interaktywne targi podłogowe po raz drugi już wkrótce!

Decora Online Show to pierwsze całkowicie wirtualne targi podłóg i akcesoriów podłogowych. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 1000 uczestników. W związku z odwoływaniem kolejnych międzynarodowych imprez targowych (m.in. Domotex) Decora podjęła decyzję o reedycji swojego wydarzenia.

aktualizacja: 2021-12-07 11:57:44

Już 31 stycznia 2021r. Decora Online Show wystartuje po raz drugi. Wydarzenie potrwa kilka tygodni. Na gości czekać będzie ponad sto prezentacji w formacie full HD prowadzonych "na żywo" w czternastu językach.

Na całym świecie branża targowa przeżywa trudne chwile. Wielkie imprezy, które co roku gromadziły tysiące zwiedzających tj. Bau, Budma, czy Domotex dziś w tradycyjnej formie nie istnieją. Ale powstają coraz nowsze, interaktywne koncepcje targowe. Od marca 2020 roku branża wyposażenia wnętrz miała bardzo mało okazji by spotkać się na żywo zarówno w segmencie B2B, jak i w postaci szkoleń, czy warsztatów.

Postanowiliśmy stworzyć własne rozwiązania, które z początku miały być jedynie chwilowym substytutem, a okazało się, że doskonale realizują potrzeby naszych biznesowych partnerów. Zaczynaliśmy od szkoleń on-line, które szybko zamieniły się w profesjonalne webinary. Okazało się, że szkolimy znacznie więcej osób przy zachowaniu efektywności szkoleniowej. W 2020 i 2021 marka Arbiton i Ewifoam przeszkoliła on-line prawie 10.000 osób. To był przełom, który pozwolił nam myśleć o zorganizowaniu czegoś na kształt targów podłóg on-line. Decora Online Show to pierwsze całkowicie wirtualne targi podłóg. W pierwszej edycji przez kilka tygodni trwania imprezy odwiedziło nas około 1000 uczestników. Wzięli oni udział w aż 96 prezentacjach na żywo, które były prowadzone w 10 językach. Pokazaliśmy nowoczesne koncepty sklepowe w skali 1:1, przeprowadziliśmy na żywo testy w naszym laboratorium, a także zaprezentowaliśmy montaż naszych produktów" - mówi Dyrektor Marketingu firmy DECORA SA. "Już dziś chciałbym zaprosić wszystkich na drugą edycję tego wydarzenia, która rozpocznie się 31 stycznia przyszłego roku. Tym razem szykujemy jeszcze więcej merytorycznej treści, interaktywnych prezentacji, testów i warsztatów. Nikt z branży nie powinien tego przegapić – dodaje.

Decora Online Show to wydarzenie trwające kilka tygodni. Całkowicie zdigitalizowane i interaktywne. Inspiracją do stworzenia konceptu były dynamiczne programy telewizji śniadaniowych oraz prezentacje firm technologicznych. Podczas edycji 2022, Decora zaprezentuje w formule "na żywo" zupełnie nowe kolekcje paneli podłogowych wyprodukowanych w oparciu o technologię rdzenia mineralnego, rewolucyjne podejście do podkładów pod panele winylowe oraz zupełnie nowe wodoodporne listwy NON-PVC. Jednym z motywów przewodnich targów będzie idea "ZERO WASTE", wszystkie produkty prezentowane na targach będą przyjazne środowisku.Rejestracji na targi można dokonać już dziś pod adresem https://arbiton.com/en/onlineshow

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje