Białe, uniwersalne listwy przypodłogowe AVIA od marki Arbiton

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Białe, uniwersalne listwy przypodłogowe AVIA od marki Arbiton

Nawet najpiękniejsze panele podłogowe nie będą dobrze wyglądać, gdy nie będzie im towarzyszyć odpowiednio dobrana listwa przypodłogowa. I wcale nie musi być dobrana pod kolor podłogi. Obecnie najpopularniejsze są białe i antracytowe.

aktualizacja: 2021-09-30 05:03:46

Listwy podłogowe najczęściej są stosowane po to, by zakryć szczelinę dylatacyjną. Przy montażu paneli podłogowych zostawiamy przy ścianie wolną przestrzeń, dzięki której podłoga ma szansę "pracować", nie powodując uszkodzenia, lub wypięcia z zamków poszczególnych paneli. Nieestetyczną szparę zakrywa się właśnie listwą przypodłogową, która stanowi idealne łączenie podłogi oraz ściany. Dobrze dobrana zakrywa wszystkie mankamenty i sprawia, że pomieszczenie wygląda bardzo ładnie.

Listwy przypodłogowe poza walorami estetycznymi pełnią także istotne funkcje użytkowe. Zabezpieczają ścianę przed przypadkowym pobrudzeniem albo uszkodzeniem, które może zdarzyć się podczas odkurzania, czy mycia podłogi. Poza tym amortyzują uderzenia i zabezpieczają ściany w najbardziej wrażliwych miejscach - tuż przy podłodze.

Przykładem doskonałej i uniwersalnej listwy przypodłogowej jest listwa AVIA od marki Arbiton. Wyróżnia się perfekcyjnym, prostym kształtem oraz gładką strukturą. AVIA dzięki zastosowanej technologii łączy elastyczność i wodoodporność z doskonałym dopasowaniem do każdej podłogi. Jest to także produkt opatrzony logo PVC-Free™, a zatem nie zawiera polichlorku winylu.

Dzięki uniwersalnej charakterystyce listwa ta pasuje do każdej podłogi winylowej i laminowanej. Kształt i kolor dobrze komponuje się z każdą podłogą, dzięki czemu zawsze mamy pewność, że listwa będzie dobrze dobrana. AVIA dostępna jest w dwóch kolorach - białym oraz antracytowym oraz dwóch wysokościach (60 i 80 mm). Nowa listwa AVIA powstała, aby nie dokonywać wyboru między designem, a użytecznością. Dzięki gładkiej powierzchni brud nie wnika w nią i jest ona łatwa w czyszczeniu. Dodatkowym atutem tego produktu jest szybki montaż na klej z którym poradzi sobie każdy, nawet amator. To listwa, którą swobodnie, bez ryzyka możemy kupić przez Internet.

Jej uniwersalność sprawia, że pasuje do każdej podłogi. Dodatkowym atutem jest niewielka długość (2 m). Dzięki niej nie tylko będzie mniej odpadów, ale także oszczędza się na kosztach transportu.

www.arbiton.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA