Nowa podłoga w 30 sekund! Wizualizator podłóg od Arbiton

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Nowa podłoga w 30 sekund! Wizualizator podłóg od Arbiton

Na rynek trafia właśnie całkowicie bezpłatne narzędzie, które ma szansę zrewolucjonizować proces wyboru i zakupu podłóg do domu. Wizualizator podłóg, który wprowadziła znana z innowacji polska marka Arbiton to najnowocześniejsze i najbardziej dokładne tego typu narzędzie w Europie. Za pomocą trzech kliknięć możemy sprawdzić jak w naszym salonie będzie wyglądać podłoga o innym kolorze, lub fakturze.

aktualizacja: 2020-07-24 07:47:15

Dotychczas klienci mieli dostęp do narzędzi, które w toporny sposób generowały wizualizacje pomieszczeń. Procesy te często były bardzo długie, wymagały ściągania programu lub aplikacji, a obsługa wymagała wiedzy i doświadczenia. Program, który zaproponował Arbiton to najnowocześniejszy, w pełni automatyczny wizualizator. Narzędzie powstało dzięki współpracy z kanadyjskimi inżynierami.

Jak to wygląda w praktyce?

Wystarczy zrobić zdjęcie pomieszczenia oraz wejść na stronę www.arbiton.com. Następnie wgrywamy zdjęcie i już możemy dokonywać wyboru podłóg z bardzo szerokiego zestawu różnych wielkości i kolorów. Z wizualizatora możemy wygodnie korzystać przy pomocy telefonu komórkowego, bez konieczności pobierania uprzednio jakiejkolwiek aplikacji. Wizualizator doskonale odwzorowuje kwestie światła, cieni, a także strukturę pomieszczenia. Rozpoznaje również przedmioty na podłodze, nogi od krzeseł, stołów oraz inne meble, które stanowią część wnętrza.

Gdy, któraś podłoga przypadnie nam do gustu możemy zamówić bezpłatną próbkę dekoru, a w kolejnych krokach wybrać sklep oraz kupić podłogę z dostawą pod same drzwi. Jeśli jesteśmy zwolennikami tradycyjnych zakupów program wskaże nam najbliższe naszej okolicy punkty sprzedaży. To prawdziwa rewolucja, która może zmienić cały proces zakupowy w segmencie podłóg.

Wizualizator podłóg od Arbiton

- Prace nad wizualizatorem rozpoczęliśmy w styczniu, a pandemia Covid-19 znacznie je przyspieszyła. Chcieliśmy wesprzeć naszych partnerów handlowych i dać im narzędzie dzięki któremu klient w bezpieczny sposób będzie mógł dokonać u nich zakupów. Wiedzieliśmy, że wraz z sytuacją na świecie trwale zmienią się nawyki zakupowe klientów, że będą oni potrzebowali narzędzi, które pozwolą im zachowując dystans społeczny komfortowo kupować elementy wyposażenia mieszkań, w których jesteśmy zmuszeni spędzać więcej czasu - mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton.

Wizualizator to prawdziwy gamechanger na rynku - coś co nie tylko ułatwia zakupy podłóg on-line, ale je rewolucjonizuje. Możemy dziś bez wychodzenia z domu i bez robienia kosztownych wizualizacji u architekta wnętrz zobaczyć w ciągu kilku sekund jak zmieni się nasz salon, gdy zagości w nim nowa podłoga - dodaje Artur Tomikowski.

Zmieniamy nasze zakupowe nawyki

Koronawirus zachęcił sporą część konsumentów do porzucenia tradycyjnego modelu robienia zakupów na rzecz handlu online. Zaledwie trzy miesiące wystarczyły by dokonać rewolucji cyfrowej, która w normalnym trybie zajęłaby wiele lat. Mimo, że konsumenci obawiają się o swoją sytuację finansową nie kupują mniej - kupują inaczej.

- Mamy już dane, które pokazują, że sprzedaż podłóg w kanale on-line u naszych partnerów urosła w zaledwie dwa miesiące w tempie dwucyfrowym i trend ten się utrzymuje. Polacy przekonują się, że dziś nie tylko można kupić w sieci ubrania, książki, czy produkty spożywcze, ale właśnie nawet panele podłogowe - mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton.

Naszym zadaniem jako producenta jest maksymalnie te zakupy ułatwić i sprawić, by klient przez cały proces zakupu czuł się komfortowo - niemal tak jakby sprzedawca pokazywał mu panele u niego w domu - dodaje.

Panele podłogowe, które zmieniają rynek

Marka Arbiton znana jest z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Jako jedna pierwszych firm na świecie wprowadziła na rynek podłogę w technologii SPC, panele z mineralnym rdzeniem HD Mineral Core. Są to panele winylowe, które dzięki rdzeniowy są trwałe i praktyczne jak płytki, a jednocześnie na podłodze do złudzenia przypominają naturalne drewno. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego mineralnego rdzenia panele te są stabilne i nie rozkurczają się pod wpływem temperatury. To sprawia, że można je położyć nawet na powierzchni 200 m² bez konieczności stosowania dylatacji.

Ostatnio firma wprowadziła kolejną innowację - panele winylowe z mineralnym rdzeniem, które dzięki unikatowym zamkom 5Gi można montować w charakterystyczny wzór jodełki.

- Do niedawna wzór w "jodełkę" zarezerwowany był wyłącznie dla parkietu. Zaproponowaliśmy pierwsze na świecie panele winylowe z rdzeniem mineralnym (HD MINERAL CORE®) montowane na click które są dedykowane właśnie pod ułożenie w tzw. "jodełkę". Są wodoodporne, bardzo trwałe i piękne niczym naturalna deska - mówi Rafał Cieśla, Trade Marketing Manager Arbiton.

Aby sprawdzić, czy ten tradycyjny wzór sprawdzi się w naszym salonie, czy sypialni wystarczy skorzystać z wizualizatora Arbiton - dodaje Rafał Cieśla.

Nie czekaj - wprowadź zmiany już dziś

Dziś możemy w kilka chwil zmienić nasze mieszkanie. I to bez wychodzenia z domu. Z wizualizatora podłóg marki Arbiton można korzystać zarówno na smartphonach jak i na komputerze. W szybki i dokładny sposób możemy uzyskiwać wzorowe wizualizacje pomieszczeń z nową podłogą. Ta technologia nie tylko ułatwi klientom wybór paneli podłogowych, ale także zapewni szybszą i bardziej komfortową pracę architektom wnętrz, którzy nie będą już musieli przy każdej zmianę koloru podłogi tworzyć nowych czasochłonnych renderów. To narzędzie jest prawdziwą rewolucją.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje