Planujesz zakup podłogi winylowej? Odbierz nagrodę!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Planujesz zakup podłogi winylowej? Odbierz nagrodę!

Planujesz zakup podłogi winylowej? Lepszego momentu nie będzie. Wystartowały promocje konsumenckie marki Arbiton. Tylko do połowy lipca 2020 r. kupując wybrane panele winylowe wraz z akcesoriami klienci otrzymają cenne nagrody. 

aktualizacja: 2020-05-25 11:19:00

Podłoga winylowa z mineralnym rdzeniem od Arbiton sprawdzi się w salonie, kuchni jak i korytarzu. Dzięki zastosowanej technologii jest wodoodporna, odporna na uderzenia i zadrapania a przy tym jest miła i ciepła w dotyku. Doskonale przewodzi ciepło dzięki czemu pozwoli sporo zaoszczędzić na kosztach ogrzewania podłogowego. Tylko przez najbliższe dwa miesiące kupując podłogę Arbiton można otrzymać wysokiej jakości sprzęt AGD marki Xiaomi.

Jeżeli do 15 lipca 2020 r. kupimy panele Arbiton z kolekcji Amaron, lub Liberal o powierzchni minimum 80 m2 wraz z dedykowanymi akcesoriami otrzymamy od producenta pionowy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner. Jeśli nasz zakup będzie mniejszy i powierzchnia kupionej podłogi przekroczy 50 m2 gwarantowaną nagrodą będzie oczyszczasz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H.

Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swój zakup na dedykowanej stronie internetowej. Więcej informacji na promo.arbiton.com/pl 

Jeżeli do 15 lipca 2020 r. kupimy panele Arbiton z kolekcji Amaron, lub Liberal o powierzchni minimum 80 m2 wraz z dedykowanymi akcesoriami otrzymamy od producenta pionowy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner.

ARBITON to innowacyjna, europejska marka podłóg winylowych oraz akcesoriów podłogowych. Wzory podłóg marki Arbiton należą do najlepiej sprzedających się w Europie. 

Panele z mineralnym rdzeniem Arbiton wyróżniają się tym, że są piękne jak drewno i praktyczne jak ceramiczne płytki. Zaprojektowane i stworzone z najwyższą starannością. Są ciepłe i miłe w dotyku, a strukturą do złudzenia przypominają naturalne drewno.

Kolekcja Amaron to wyraziste dekory i kolory, które nadadzą unikatowy charakter wnętrza. Podłogi z tej kolekcji są stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników.  

W kolekcji Liberal zakochają się miłośnicy skandynawskich naturalnych, ciepłych barw i wzorów. Optycznie powiększają pomieszczenie oraz dają efekt przestronności.

Lista punktów sprzedaży (dotyczy także sprzedaży internetowej), można znaleźć na stronie producenta: www.arbiton.com 

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje