Nowości od Arbiton. 5 naturalnych dębów w kolekcjach Amaron i Liberal

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowości od Arbiton. 5 naturalnych dębów w kolekcjach Amaron i Liberal

Jasne dębowe podłogi to hit tego sezonu. Będą one stanowić idealne tło dla każdego rodzaju wnętrza. Ceniona marka paneli podłogowych - Arbiton z zaprezentowała poszerzoną kolekcję dekorów paneli z rdzeniem mineralnym. Wśród tegorocznych nowości znajduje się aż pięć jasnych, dębowych odcieni, które do złudzenia odwzorowują naturalny rysunek drewna.

aktualizacja: 2020-04-24 10:41:35

NOWOŚCI OD AMARON

Amerykański sen - Yankee oak

Jeden z najjaśniejszych kolorów w tegorocznej kolekcji. Odcień przypomina surowe drewno dębowe. Duże, oryginalne słoje dają bardzo naturalny efekt i przenoszą nas wprost na dziki zachód. Ten charakterystyczny odcień idealnie sprawdzi się we wnętrzach naturalnych. Świetnie skomponuje się z butelkową zielenią i granatem. Ten kolor optycznie powiększy każde pomieszczenie, dlatego doskonale nadaje się także do niewielkich wnętrz.

Yankee oak
Yankee oak

Kalifornijskie wzgórza - Sierra oak

Bardzo ciepły odcień dębowy, który sprawi, że każde wnętrze nabierze przytulności i domowej atmosfery. Wyraźny rysunek słojów oraz bogactwo wybarwień sprawi, że ten odcień łatwo pomylić z naturalną deską. To wrażenie jest spotęgowane ponad 1,5 metrową długością paneli. Nada się zarówno do wnętrz klasycznych jak i do nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni.

Sierra oak
Sierra oak

Skandynawska architektura - Mayne Oak

To dekor, który nawiązuje do fińskiej i norweskiej architektury. Jest bardzo zbliżony do naturalnego, ciepłego dębu. Ma dość bogate, ale nie przytłaczające usłojowienie. Na jego płaszczyźnie nie brakuje rysunków pęknięć i sęków, dzięki którym nie sposób odróżnić go od podłogi drewnianej. Ten dekor sprawdzi się nie tylko we wnętrzach skandynawskich. Idealnie nawiązuje do duńskiej filozofii hygge tworząc harmonijne tło dla każdego wnętrzarskiego stylu.

Mayne Oak
Mayne Oak

NOWOŚCI OD LIBERAL

Wschodzące słońce - Ridgefield Oak

Ten panel ma jasny dębowy odcień z bardzo delikatnym rysunkiem słojów. Dzięki swojemu nienarzucającemu się charakterowi dekor ten będzie doskonałym tłem dla każdej, nawet bardzo odważnej stylizacji. Kolor jest zdecydowanie ciepły dzięki czemu wnętrze w którym zastosujemy te panele będzie bardzo przytulne.

Ridgefield Oak
Ridgefield Oak

Kanadyjska natura - Leonard Oak

Jeden z najbardziej naturalnych kolorów w kolekcji. Przywodzi na myśl kanadyjskie parki narodowe, które słyną z potężnych drzew dębowych. Dekor zawiera w sobie nie tylko charakterystyczne sęki, czy słoje, ale także liczne imitacje pęknięć. To sprawia, że panele te idealnie odwzorowują naturalne drewno. Choć ten dekor jest wyrazisty to jednak nie narzuca się w przestrzeni pozostając dobrym tłem dla każdego stylu.

Poza pięcioma nowościami w kolekcji Arbiton znajduje się także dwadzieścia najlepiej sprzedających się dekorów drewnianych z ubiegłego sezonu (10 z kolekcji Amaron i 10 z kolekcji Liberal). Wśród nich popularne szare odcienie, które sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich oraz ciemniejsze odcienie orzechowe, który nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu.

Leonard Oak
Leonard Oak

Więcej informacji: https://arbiton.com 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje