Color Inspiration - dębowe podłogi Jawor-Parkiet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Color Inspiration - dębowe podłogi Jawor-Parkiet

Color Inspiration to najnowsza linia barwionych dębowych desek podłogowych firmy Jawor-Parkiet. Kolekcję cechuje nowoczesne wzornictwo – pięć nowych kolorów oraz wykończenia odpowiadające światowym trendom.

aktualizacja: 2013-11-15 13:41:06

Pięć nowych barw FertigDeski to inspiracja słoneczną Italią. Odcienie bieli, jakie znajdziemy w Bianco i Avorio, oddają rajski klimat piaszczystych plaż Sardynii. Szarość Grigio oraz ciepły brąz Rosolare przywodzą na myśl wypalone słońcem toskańskie gaje oliwne i winnice upalnej Kalabrii. Nero to czerń wulkanicznego piasku z Vulcano.

Linię cechuje sporadycznie występująca biel i dowolny układ włókien. Dopuszczalne niewielkie zróżnicowanie kolorystyczne oraz sęki podkreślają naturalny charakter produktu. Oryginalny rysunek drewna został dodatkowo wyeksponowany w procesie szczotkowania. Dynamiki dodaje podłodze czterostronne fazowanie, które optycznie uwydatnia każdy element.

Trwałość gwarantują trzy warstwy naturalnego olejowosku, którymi deski zostają pokryte jeszcze na etapie produkcji, dzięki czemu podłoga jest gotowa do użytkowania zaraz po ułożeniu. Wybór barw i wykończenia oraz najwyższa jakość FertigDeski Color Inspiration sprawiają, że każde wnętrze, w którym znajduje się ta podłoga, wygląda elegancko, efektownie i ponadczasowo.  

FertigDeska Color Inspiration dostępna jest w wymiarze: 140 mm x 1200 mm oraz dwóch wariantach grubości 11 i 14 mm. Cena Dąb Color Bianco, Avorio, Grigio, Rosolare i Nero to 217 zł/m2 netto (14 mm) i 203 zł/m2 (11 mm grubości).

FertigDesce firmy Jawor-Parkiet to gotowa, lakierowana lub olejowana podłoga o dwuwarstwowej konstrukcji. Składa się ze szlachetnej warstwy wierzchniej o grubości 4 mm lub 6 mm, wykonanej z drewna dębu, jesionu lub egzotycznego. Warstwa spodnia, zwana stabilizującą, wykonana jest z drewna liściastego – jej zastosowanie ułatwia montaż oraz zapewnia podłodze dużą odporność na odkształcenia.

W celu zabezpieczenia drewna oraz wyeksponowania jego naturalnych walorów estetycznych deski zostają pokryte siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku.

Wszystkie podłogi Jawor-Parkiet objęte są 30-letnią gwarancją. Deski dwuwarstwowe, dzięki właściwemu wykończeniu na etapie produkcji można użytkować natychmiast po montażu, nadają się także do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Stosunkowo duża powierzchnia poszczególnych elementów sprawia, że produkt ten doskonale nadaje się do przestronnych wnętrz, które dzięki niemu optycznie zyskują na wielkości. 

Firma powiązana:
JAWOR

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny