Gamrat na targach Domotex 2013

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Gamrat na targach Domotex 2013

Zakończyły się kolejne Międzynarodowe Targi Domotex 2013 w Hanowerze. Firma Gamrat SA uczestniczyła w tych targach Domotex już po raz ósmy, po raz drugi wystawiając się wspólnie z firmą Lentex SA.

aktualizacja: 2013-01-29 11:17:15

Stoisko Gamrat SA zlokalizowane w pawilonie 6 prezentowało się niezwykle okazale.  Już od pierwszego dnia przyciągało licznych gości targowych nie tylko designerską, spójną architekturą, ale przede wszystkim bogatą i ciekawie zaprezentowaną ofertą wykładzin podłogowych, wśród których znalazły się również nowości 2013 r.

Wśród nowych wykładzin podłogowych można było odnaleźć:

  • nowe kolory elastycznej wykładziny homogenicznej  o własnościach rozpraszania ładunków elektrostatycznych, produkowanej metodą prasowania – Centra 43
  • nowe kolory w grupie wykładzin heterogenicznych Rekord 41.

Obie wykładziny doskonale sprawdzają się w obiektach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Zwiedzającym zaprezentowano również nową kolekcję okładzin ściennych o nazwie handlowej Modus. Kolekcja  oferowana jest w  11 pastelowych wybarwieniach.

Okładzina Modus przeznaczona jest do wykładania ścian w budownictwie mieszkalnym i użyteczności publicznej. Stosowana razem z wykładzinami Gamrat w systemie HiGam jest niezastąpionym produktem w obiektach użyteczności publicznej, szczególnie szpitalach oraz pomieszczeniach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. 

Zapewnia  wykończenie  pomieszczeń w sposób bezfugowy, szczelny, aseptyczny, bez ostrych krawędzi, spełniając tym samym wysokie wymogi higieniczne stawiane tym obiektom.

 

Stoisko Gamrat SA odwiedziło wielu przedstawicieli firm z całej Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Targi Domotex stworzyły niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia licznych rozmów biznesowych oraz zaprezentowania nowym rynkom bogatej oferty handlowej.

Targi Domotex to nie tylko miejsce  prezentacji produktów, spotkań biznesowych, nawiązywania nowych i pielęgnowania istniejących kontaktów w międzynarodowej atmosferze,  to również możliwość uzyskania zwięzłych informacji na temat istotnych trendów i innowacji w branży pokryć podłogowych - to swoistego rodzaju barometr trendów dla całego sektora.

W tegorocznej imprezie targowej Domotex 2013 wzięło udział ponad 1400 wystawców z 60 krajów. Nowoczesne trendy wzornicze, nowatorskie  technologie oraz bogate wzornictwo i kolorystyka przyciągnęły na targi Domotex blisko 35 000 zwiedzających z ponad 70 krajów świata.

Firma powiązana:
Gamrat SA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny