Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!
Deska YOUNG – drewniana podłoga dla dzieci marki Barlinek przeszła wyjątkowy test. Została użyta jako parkiet taneczny podczas Turnieju Tańca dla Dzieci i Młodzieży EGURROLA CHALLENGE oraz Turnieju Gwiazd Elixa 2012. Deska YOUNG sprawdziła się doskonale.

Dwudniowa impreza taneczna organizowana przez Egurrola Dance Studio odbyła się w weekend 10-11 marca br. W jej ramach miały miejsce m.in. występy zespołów dziecięcych, juniorskich i młodzieżowych oraz hip-hopowe bitwy taneczne.

Wybierając podłogę na to wydarzenie pomyśleliśmy o podłodze dla dzieci Deska YOUNG, gdyż posiada ona parametry wytrzymałościowe podobne do tych, które oferujemy w naszych podłogach do inwestycji komercyjnych. – mówi Przemysław Hopfer, Head of Marketing, BARLINEK S.A. - Byliśmy pewni, że podłoga, która ma za zadanie przetrzymać dziecięce zabawy i harce – i to zarówno w prywatnych domach, jak i np. przedszkolach -  bez problemu poradzi sobie również z takim testem.

 

Ukoronowaniem wydarzenia była wieczorna gala taneczna, podczas której wystąpiły gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" m.in.  Weronika Marczuk, Katarzyna Pakosińska, Monika Richardson oraz zawodowi tancerze m.in. Paulina Biernat i Rafał Maserak.

Tańczyłem na najważniejszych międzynarodowych turniejach tanecznych i mogę powiedzieć, że deska z Barlinka jest bezkonkurencyjna. Parkiet nie tylko jest piękny, przyjazny dla stawów tancerzy ale i bardzo trwały. Podczas weekendu zatańczyło na nim ponad 2000 tancerzy, a nadal wygląda jak nowy. – powiedział po Turnieju jego organizator, tancerz i choreograf Augustin Egurrola.

Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!
Deska YOUNG - test wytrzymałości zdany z przytupem!

Deska YOUNG jest drewnianą podłogą, posiadającą cechy i parametry nadane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie najmłodszych użytkowników:

  • Trwałość – lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Możliwość kilkukrotnego cyklinowania w celu odświeżenia wyglądu podłogi.
  • Higiena - ochrona przed drobnoustrojami, bakteriami i grzybami dzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial. Zastosowana technologia jest zgodna z dyrektywą Komisji Europejskiej dotyczącą bezpieczeństwa produktów w kontakcie z żywnością.
  • Bezpieczeństwo - certyfikat trudnopalności (klasa Cfl-s1), który gwarantuje bezpieczeństwo i zgodność z wymogami przeciw-pożarowymi w  budynkach użyteczności publicznej (w tym przedszkolach, szkołach, żłobkach oraz kącikach dla dzieci itp.)  na terenie wszystkich krajów UE i poza UE.
  • Antyalergiczność - 100% naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami, dzięki czemu podłoga nie alergizuje dziecka, nie gromadzi kurzu i nie sprzyja rozwojowi roztoczy.
  • Wzornictwo - 9 wyjątkowych wzorów: od klasycznych podłóg w kolorze naturalnego drewna po deski barwione na kolor niebieski, różowy lub zielony.

Szczegóły oraz lista punktów sprzedaży znajduje się na www.floorsforyoung.com. Produkt posiada pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Barlineckie podłogi sprawdzają się nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach komercyjnych. Zdobią one m.in. salony marek BoConcept, GAP, MUJI, fitnessclubów PURE (linia podłóg sportowych Barkiet Sport). Zobaczyć je można również m.in. w Teatrze Polonia, Muzeum Narodowym we Wrocławiu, a także wielu hotelach, biurowcach, galeriach handlowych i innych obiektach.

Na parkiecie z Barlinka rozgrywane są również Turnieje Tańca Cin&Cin Polish Cup.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Barlinek

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny