Kup piękną i praktyczną podłogę i odbierz nagrodę!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Kup piękną i praktyczną podłogę i odbierz nagrodę!

Planujesz remont i zakup paneli winylowych? Lepszego momentu nie będzie. Wystartowały promocje konsumenckie marki Arbiton. Tylko do 20 października 2022 r. kupując wybrane panele winylowe wraz z akcesoriami otrzymasz cenne nagrody.

aktualizacja: 2022-10-07 11:42:58

Podłoga winylowa z mineralnym rdzeniem od Arbiton sprawdzi się w całym domu. Dzięki zastosowanej technologii jest ona wodoodporna, odporna na uderzenia i zadrapania a jednocześnie miła i ciepła w dotyku. Doskonale przewodzi ciepło dzięki czemu sprawdzi się idealnie na ogrzewaniu podłogowym. Tylko do 20 października 2022 r. kupując podłogę Arbiton można otrzymać wysokiej jakości robot sprzątający Xiaomi, lub myjkę ciśnieniową do okien marki Karcher.

Jeżeli do 20.10 kupimy panele winylowe Arbiton z kolekcji Amaron Wood, Woodric, Woodric EIR, Amaron Superiore oraz wybrane dekory z kolekcji Herringbone o powierzchni minimum 100 m2 wraz z dedykowanymi akcesoriami otrzymamy od producenta robot sprzątający Xiaomi, który może być sterowany za pomocą smartphona. Jeśli nasz zakup będzie mniejszy i powierzchnia kupionej podłogi przekroczy 40 m2 gwarantowaną nagrodą będzie super urządzenie do mycia okien marki Karcher.

Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować swój zakup na dedykowanej stronie internetowej. Więcej informacji na www.promo.arbiton.com/woodric/.

Promocja Arbiton: Kup piękną i praktyczną podłogę i odbierz nagrodę!
Promocja Arbiton: Kup piękną i praktyczną podłogę i odbierz nagrodę!

ARBITON to innowacyjna, europejska marka podłóg winylowych oraz akcesoriów podłogowych. Wzory podłóg marki Arbiton należą do najlepiej sprzedających się w Europie.

Panele z mineralnym rdzeniem Arbiton wyróżniają się tym, że są piękne jak drewno i praktyczne jak ceramiczne płytki. Zaprojektowane i stworzone z najwyższą starannością. Są ciepłe i miłe w dotyku, a fakturą przypominają naturalne drewno.

Panele winylowe Arbiton Woodric to niepowtarzalna, trwała podłoga z głęboką fakturą Real Wood Structure wykonaną w technologii EIR (unikatowa technika tłoczenia). To panele o niskiej powtarzalności wzoru, które gwarantuje super naturalny efekt. Są w 100% odporne na wodę, bardzo wytrzymałe i nadają się do stosowanie na ogrzewanie podłogowe. Są bardzo praktyczne, a dzięki przyjemnej, niepowtarzalnej fakturze prezentują się lepiej niż naturalne drewno.

Kolekcja Amaron to wyraziste dekory i kolory, które nadadzą unikatowy charakter wnętrza. Podłogi z tej kolekcji są stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników. Herringbone natomiast to unikatowa kolekcja pozwalająca układać panele winylowe we wzór klasycznej "jodełki".

Lista punktów sprzedaży (dotyczy także sprzedaży internetowej), można znaleźć na stronie producenta: www.arbiton.com.

Firma powiązana:
DECORA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!