Jakość w dobrej cenie - panele winylowe Afirmax Legnar

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Jakość w dobrej cenie - panele winylowe Afirmax Legnar

Panele winylowe SPC z mineralnym rdzeniem od marki Afrimax są trwałe, wodoodporne i bardzo ciche. Można je kłaść w niemal każdym pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się w salonach, kuchniach, a nawet łazienkach. Właśnie do oferty wchodzi całkiem nowa kolekcja Legnar.

aktualizacja: 2022-02-11 05:30:54

To pierwsze panele winylowe z mineralnym rdzeniem, które w bardzo atrakcyjnej cenie oferują rozwiązania zaczerpnięte z segmentu premium. Panele Legnar jako jedyne w tym segmencie oferują głęboką absolutnie innowacyjną czterostronną V fugę w technologii "continuous design". Oznacza to, że struktura drewna jest obecna nie tylko na samym panelu, ale także jest przeniesiona na głęboką V fugę dając jeszcze prawdziwszy wygląd deski drewnianej.

Legnar to kolekcja paneli winylowych o klasycznych wymiarach 1220 mm x 229 mm. Panele te mają 4 mm grubości, z czego 0,55 mm stanowi warstwa wierzchnia. Będą dostępne w aż dwunastu wybarwieniach. Od złamanej bieli, poprzez jasne odcienie dębu o różnym stopniu usłojowienia, aż po deski typu vintage i unikatowy kolor przypominający mahoń. W tej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Panele winylowe Legnar to przede wszystkim niezwykle wysoka jakość za rozsądną cenę. Po raz pierwszy klienci otrzymają w tym segmencie innowacyjne rozwiązanie jakim jest czterostronna V fuga w technologii "continuous design".

Nadruk na panelu i V fudze jest jednolity, a wzór utrzymany. Dzięki temu osiągamy idealną spójność i pogłębiony efekt drewna naturalnego.

www.afirmax.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje