Panasonic współpracuje z magazynem GLOBEnergia na rzecz zwiększenia świadomości energetycznej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Panasonic współpracuje z magazynem GLOBEnergia na rzecz zwiększenia świadomości energetycznej

We współpracy z magazynem GLOBEnergia firma Panasonic przygotowała trzy poradniki służące zwiększaniu świadomości na tematy środowiskowe związane z ogrzewaniem i planowaniem inwestycji w tym zakresie. W ramach cyklu poradników Panasonic przedstawi ważne informacje i porady dotyczące smogu, ulgi termomodernizacyjnej oraz nowej wersji programu Czyste Powietrze 2.0.

aktualizacja: 2020-11-17 09:49:52

Z problemem smogu boryka się cała Polska. Jest to pojęcie, które wraz z niską emisją mocno zyskuje na popularności zwłaszcza w okresie grzewczym. Posiadając efektywne energetycznie urządzenia grzewcze i mając w tym zakresie niezbędne know-how, Panasonic zdecydował poświęcić swój pierwszy poradnik właśnie tym zagadnieniom. Można się z niego dowiedzieć między innymi czym właściwie są smog i niska emisja, dlaczego są tak niebezpieczne i jak z nimi walczyć.

Kolejna publikacja Panasonic dotyczy ulgi termomodernizacyjnej. Jest to ulga podatkowa, która została wprowadzona w Polsce w 2019 r. Mogą się o nią ubiegać właściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, którzy decydują się na przeprowadzenie przedsięwzięcia termomodernizacyjnego. Aby ułatwić chętnym odnalezienie się w skomplikowanych procedurach, Panasonic przygotował zbiór najważniejszych informacji dotyczących tego, kiedy i kto może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, jakie materiały budowlane, urządzenia i usługi są nią objęte, a także najważniejsze daty, kwoty, ograniczenia i przykłady inwestycji.

Wreszcie Panasonic podpowiada również w zakresie nowej wersji rządowego, ogólnopolskiego programu Czyste Powietrze - 2.0. Jego nowa odsłona to gruntowna przebudowa zasad finansowania i ich znaczne uproszczenie. Z poradnika Panasonic można dowiedzieć się kto może złożyć wniosek o dofinansowanie, jak go składać, jak dokumentować wydatki, jakie budynki kwalifikują się do dofinansowania, a także jakie są maksymalne wartości dotacji.

Wszystkie poradniki dostępne są do pobrania na stronie internetowej https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/downloads/others/ oraz pod poniższymi linkami:

Firma powiązana:
Panasonic

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje