Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 44004
Panasonic - Pompy ciepła, klimatyzatory, układy VRF

Panasonic Pompy ciepła, klimatyzatory, układy VRF

Telefon 801 003 532, 22 338 11 00
Adres Wołoska 9a, 02-583 Warszawa
Czynnik R32 to unikalne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u., integrujące w jednej obudowie moduł Hydrokit i 185-litrowy zasobnik ze stali nierdzewnej. Są to jednostki typu All-in-One – unikalne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u., integrujące w jednej obudowie moduł Hydrokit i 200-litrowy zasobnik ze stali nierdzewnej. ... Czytaj więcej
Panasonic

Czynnik R32 to unikalne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u., integrujące w jednej obudowie moduł Hydrokit i 185-litrowy zasobnik ze stali nierdzewnej. Są to jednostki typu All-in-One – unikalne rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i produkcji c.w.u., integrujące w jednej obudowie moduł Hydrokit i 200-litrowy zasobnik ze stali nierdzewnej.

Pompy ciepła Panasonic

Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o energooszczędnych domach i budynkach komercyjnych. Zapewniają wyjątkową wydajność i oszczędność energii przy minimalnej emisji CO2 i kompaktowej budowie.

Charakterystyka pomp ciepa Panasonic

Wydajność grzewcza [kW]: 3,20-9,0

Wydajność chłodnicza [kW]: 3,20-7,60

COP: 4,48-5,33 (punkt pracy A7W35)

EER: 2,90-3,52 (punkt pracy A7W35)

Klasa efektywności energetycznej (W35°C/W55°C): A++/A++; zgodnie z przepisami obowiązującymi od września 2019 r.: A+++/A++

Zakres pracy: -20 do +35°C

Gwarancja: 3 lata (5 lat gwarancji na sprężarkę)

Główne zalety:

  • Bardzo wysoka efektywność: współczynnik COP równy 5,33 przy 3,2 kW.
  • Konstrukcja typu All-in-One: jednostka nie zajmuje dużo miejsca, może być zamontowana np. w garażu lub łazience.
  • Ekologiczny i wydajny czynnik chłodniczy R32: ma zerowy wpływ na warstwę ozonową i o 70% mniejszy wpływ na globalne ocieplenie w porównaniu z systemami R410A. Jest również bardziej wydajny w porównaniu z czynnikiem chłodniczym R410A.
  • Skuteczna regulacja temperatury w pomieszczeniu w zależności od temperatury zewnętrznej i wewnętrznej.
  • Sterownik z menu w języku polskim oferuje m.in. możliwość wyświetlenia współczynnika COP, monitorowanie zużycia energii w skali dnia, tygodnia i roku, automatyczne przełączanie trybów ogrzewania i chłodzenia, automatyczną regulację wydajności ze względu na temperaturę panującą w pomieszczeniu, a także możliwość konfiguracji trybu wakacyjnego czy też suszenia betonu.
  • Inteligentny system zarządzania jednostką Aquarea Smart Cloud: do zdalnego sterowania wszystkimi funkcjami związanymi z ogrzewaniem i CWU. Oferuje także powiadomienia o usterkach, ostrzeżenia o możliwej awarii i możliwość zdalnego serwisowania.
  • Nowa funkcja agregatu chłodniczego zapewnia chłodzenie do 10°C.
  • Prosty montaż i konserwacja: jednostki są fabrycznie wyposażone w podstawowe elementy instalacji hydraulicznej, takie jak manometr, zawór bezpieczeństwa, automatyczny odpowietrznik, naczynie wzbiorcze, grzałkę przepływową, pompę obiegową elektroniczną klasy A, filtr z zaworami odcinającymi oraz zawór trójdrogowy. Orurowanie znajduje się w jednym rzędzie, a wszystkie złącza elektryczne są umieszczone z przodu urządzenia, co ułatwia do nich dostęp zarówno w czasie montażu, jak i konserwacji.
  • Elastyczna instalacja: modele o mocy 3 i 5 kW oferują długość rur 25 m i różnicę wysokości między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną od 5 m do 20 m. Urządzenia o mocy 7 kW i 9 kW oferują przewody rurowe o długości do 50 m i do 30 metrów różnicy w wysokości między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną.
  • Efektywna praca przy temperaturach sięgających nawet -20°C.
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska sierpień 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum