Dlaczego warto skorzystać z hurtowni elektrycznej DOKO?

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dlaczego warto skorzystać z hurtowni elektrycznej DOKO?

Sprzęt elektryczny i elektroinstalacyjny, oświetleniowy, pompy ciepła oraz fotowoltaika - szeroką gamę asortymentu z tego zakresu znaleźć można w hurtowni elektrycznej DOKO. 24-letnie doświadczenie, dogłębna wiedza i rzetelność - to tylko niektóre z faktów, które przemawiają za tym, aby skorzystać z oferty hurtowni DOKO. Co jeszcze nas do niej przekonuje?

aktualizacja: 2022-02-01 11:34:43
DOKO Sp. z o.o.

Bogata oferta

W ofercie hurtowni DOKO znajduje się szeroka gama najwyższej jakości materiałów elektrycznych i oświetleniowych, w tym m.in. osprzęt elektroinstalacyjny, oświetleniowy, aparatura modułowa, kable i przewody, obudowy i rozdzielnie elektryczne, narzędzia i elektronarzędzia. Cały asortyment pochodzi od renomowanych producentów, zarówno krajowych i zagranicznych.

Firma oferuje również usługi w zakresie instalacji i pomiarów elektrycznych, automatyki i elektroniki przemysłowej (w tym m.in. budowę szaf rozdzielczych). Ostatnio duży nacisk DOKO postawiła na produkty związane z zieloną energią, a zatem fotowoltaikę i pompy ciepła.

Fotowoltaika z hurtowni DOKO

Ze względu na potężny rozwój branży odnawialnych źródeł energii, pojawiło się duże zapotrzebowanie na produkty związane z tym zagadnieniem. Dla wielu instalatorów niektóre kwestie związane z montażem są jednak nadal trudne do rozstrzygnięcia. Również wybór właściwych falowników oraz akcesoriów i aparatury zabezpieczającej może nastręczać szereg pytań i kwestii do rozwiązania. Dlatego warto zwrócić się do specjalistów z hurtowni DOKO, którzy pomogą dokonać przemyślanego zakupu.

Pod kątem fotowoltaiki, DOKO oferuje falowniki, które przetwarzają prąd stały na przemienny, moduły fotowoltaiczne znanych firm takich jak Longi, JASolar, Jinko, Trina oraz akcesoria i aparaturę zabezpieczającą, tak renomowanych producentów, jak Growatt i Solis, SolarEdge i Huawei.

Sprzęt tych producentów ma wiele walorów, a zaliczyć do nich można m.in. wbudowany system ogrzewania energią, który pozwala na zachowanie części nadwyżki wyprodukowanej za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych. Są to przy tym produkty niezawodne, o doskonałej jakości i bardzo dobrych parametrach. Na większość z nich obowiązuje nawet 12-letnia gwarancja.

Ważnym elementem w dziedzinie fotowoltaiki są również systemy montażowe. Firma zapewnia starannie dobrane, do wybranych przez klientów rodzajów paneli systemy montażowe firmy BAKS.

Fotowoltaiką firma zajmuje się od wielu lat, dostarczając produkty i rozwiązania zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. DOKO nie tylko oferuje kompletne rozwiązania, ale także wsparcie dla inwestora od projektu, poprzez realizację aż do uruchomienia jego elektrowni.

Pompy ciepła z hurtowni DOKO

Rozwój firmy idzie w parze z ciągłym poszerzaniem jej oferty. Znalazły się w niej także niezwykle popularne w ostatnich latach pompy ciepła, które są dobrą alternatywą dla większości tradycyjnych źródeł ogrzewania budynków. Opierając się na prognozach ekspertów można nawet zaryzykować twierdzenie, że inverterowe pompy ciepła typu powietrze - woda będą wkrótce stanowić główne źródło ciepła zarówno dla niskotemperaturowych jak i wysokotemperaturowych systemów grzewczych. Tego typu pompy również znajdują się w ofercie hurtowni DOKO.

Dokąd jak nie do DOKO…

DOKO prowadzi sprzedaż hurtową od 1998 roku. Długi czas obecności na rynku przekłada się na bogate doświadczenie, a to z kolei - na ogromną wiedzę, z której można skorzystać dokonują zakupów. DOKO prowadzi sprzedaż nie tylko skierowaną do firm, ale także do klienta detalicznego.

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi - DOKO ma aż 12 oddziałów w całej Polsce, a do tego sklep internetowy - hurtowania oferuje swoje usługi bez względu na lokalizację inwestycji. Mocną stroną firmy jest indywidualne podejście do każdej inwestycji i do każdego klienta.

Dodatkowo na stronie internetowej DOKO znaleźć można fachowe porady, zebrane w formie bloga.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
DOKO Sp. z o.o.
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje