Nowości od WAGO - na tych złączkach można polegać!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowości od WAGO - na tych złączkach można polegać!

Technika łączeniowa, automatyka, moduły interfejsowe: od ponad 60 lat łączymy sztukę inżynierską z siłą innowacji. Jako wiarygodny partner budujemy siłę naszych klientów, wspierając ich przy wszystkich wyzwaniach. Wynikiem są nowe produkty i rozwiązania, na których można polegać.

aktualizacja: 2024-05-10 10:40:20
WAGO ELWAG

Złączka WAGO 221 w nowej, zielonej wersji

Złączka WAGO 221 w nowej, zielonej wersji

Pierwsza złączka WAGO wyprodukowana częściowo z bio-cyrkularnych oraz porecyklingowych tworzyw sztucznych.

Łatwiej, szybciej i bezpieczniej - tak właśnie łączy dobrze znana złączka WAGO 211 z pomarańczowymi dźwigniami. Teraz jej nowa, zielona wersja pozwala robić to w bardziej ekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób!

Złączka WAGO Green Range 221 ma te same zalety i właściwości, co jej poprzedniczka, ale składa się w dużej mierze z certyfikowanych tworzyw sztucznych pochodzenia bio-cyrkularnego i porecyklingowego. Takie rozwiązanie umożliwia korzystanie z dostępnych zasobów kopalnych i eliminowanie nowych odpadów. Teraz dzięki złączce Green Range 221 każda instalacja elektryczna może być bardziej ekologiczna!

Nowa złączka WAGO Green Range 221 to alternatywa dla wszystkich, którzy chcą łączyć w bardziej świadomy i proekologiczny sposób.

Proste przedłużanie i naprawa przewodów

Przelotowe złączki instalacyjne 2773 Inline

Przelotowe złączki instalacyjne 2773 Inline do przewodów sztywnych do prostego przedłużania i naprawy przewodów.

Przelotowa złączka instalacyjna WAGO Inline do przewodów sztywnych nadaje się idealnie do łączenia żył przewodowych w ograniczonych przestrzeniach. Po prostu odizoluj końcówkę przewodu i bez użycia jakichkolwiek narzędzi wsuń ją do złączki - bezpieczne połączenie jest gotowe! Przelotowa złączka instalacyjna ma kompaktową budowę, jej długość to zaledwie 29 mm. Jest przeznaczona do przewodów o przekroju do 4 mm² i jest w stanie przenieść maks. 32 A prądu. Przelotowa złączka instalacyjna to doskonały sposób przedłużania zbyt krótkich żył w puszkach instalacyjnych, przedłużania przewodów i kabli oraz ich naprawy po uszkodzeniu. Jest idealnym rozwiązaniem przy pracach remontowych i renowacyjnych w budynkach Złączka Inline nieraz uratuje sytuację - jest niezastąpionym pomocnikiem.

WAGO prezentuje złączkę instalacyjną 221 Inline do łączenia dwóch przewodów w jednej linii

Złączka instalacyjna 221 Inline

Dzięki wyznaczającej trendy technice łączenia wszystkich rodzajów przewodów od 0,2 do 4 mm² w wąskiej obudowie, możemy połączyć wszystkie zalety złączek z serii 221: uniwersalne beznarzędziowe podłączanie przewodów poprzez otwieranie zacisków za pomocą dźwigni oraz bezpieczeństwo połączenia kontrolowane poprzez przezroczystą obudowę.

Tam, gdzie ważna jest wielobiegunowość połączenia, opcjonalne adaptery od 1 do 5 torów umożliwiają tworzenie układów wielotorowych - z możliwością wyboru sposobu mocowania: na szynach montażowych, za pomocą stopek zatrzaskowych, śrubowego, poprzez klejenie, wiązanie lub wieszanie, z odciążeniem przewodów lub bez.

Uniwersalny komponent łączeniowy, w postaci złączki przelotowej z serii 221, znajdzie zastosowanie w miejscach, gdzie dysponujemy ograniczoną przestrzenią. Dzięki nowej przelotowej złączce instalacyjnej WAGO podłączanie przewodów jedno- i wielodrutowych oraz linek staje się jeszcze bardziej komfortowe, a przyporządkowanie przewodów jeszcze bardziej jednoznaczne.

Kliknij i dowiedz się więcej: https://www.wago.com/pl/nowe-produkty/221inline

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image