Sistem-air - największy producent odkurzaczy centralnych w Europie

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Sistem-air - największy producent odkurzaczy centralnych w Europie

Tecno Solutions, to najnowocześniejszy odkurzacz centralny.

aktualizacja: 2020-06-19 12:06:44

W ofercie Sistem-air znajdują się odkurzacze do domów, modele Tecno R-evolution, które wyróżniają się nowoczesną i odporną na uszkodzenia obudową oraz zaawansowanym systemem separacji zanieczyszczeń opartym na stożkowym filtrze pokrytym warstwą metalu, który nie dość, że charakteryzuje się zdolnością do doskonałej filtracji, to dodatkowo jest połączony z systemem kontroli ładunku elektrostatycznego, dzięki czemu drobinki kurzu nie przylegają do jego powierzchni, a opadają do zbiornika na kurz.

System separacji cyklonicznej z Elektrofiltrem Hepa.
System separacji cyklonicznej z Elektrofiltrem Hepa

Wszystkie odkurzacze Tecno R-evolution wyposażone są w zaawansowany system sterowania, który wykorzystując wbudowany wyświetlacz informuje o aktualnym podciśnieniu panującym w instalacji centralnego odkurzania.

Odkurzacz Tecno R-evolution zamontowany w pomieszczeniu gospodarczym.
Odkurzacz Tecno R-evolution zamontowany w pomieszczeniu gospodarczym

Nowoczesne akcesoria do sprzątania

Sistem - air jako jedyny producent oferuje system zdalnego sterowania odkurzaczem centralnym, który nie wymaga stosowania węży giętkich wykorzystujących przewód elektryczny do przewodzenia sygnału włączenia lub wyłączenia odkurzacza. Komunikacja odbywa się bezprzewodowo, dzięki czemu wąż giętki jest lżejszy i bardziej odporny na uszkodzenia. Można też go dowolnie skracać lub przedłużać, bez obawy o uszkodzenie przewodu sterującego.

System sterowania radiowego, jest nie tylko lekki, ale również odporny na uszkodzenia
System sterowania radiowego, jest nie tylko lekki, ale również odporny na uszkodzenia

Odkurzacz centralny w apartamencie ? Żaden problem

Jeśli nie ma miejsca w domu lub mieszkaniu na umieszczenie jednostki centralnej, można zastosować specjalne jej wykonanie przygotowane do zabudowy w ścianie. Odkurzacz będzie wtedy niewidoczny, a w przypadku jego montażu na balkonie nie ma obawy o warunki atmosferyczne, gdyż jego obudowa jest mrozo i wodoodporna.

Odokurzacz do zabudowy w ścianie pozwala na montaż na balkonie lub tarasie. Jest wodoodporny
Odokurzacz do zabudowy w ścianie pozwala na montaż na balkonie lub tarasie. Jest wodoodporny

System chowanego węża w ścianie - Flexin

Zdobywający popularność system, pozwala na ukrycie węża do sprzątania za klapką gniazda ssawnego, nie trzeba go więc przenosić z miejsca na miejsce. Dodatkowo, w połączeniu z systemem bezprzewodowego sterowania, daje wygodę użytkowania odkurzacza niedostępną dla systemów przenośnych. Wszystkie jednostki centralne produkcji Sistem-air są przystosowane do obsługi węży giętkich Flexin.

Wszystkie odkurzacze Sistem-air są przystosowane do współpracy z dowolnymi systemami chowanych węży w ścianie. Zarówno Flexin, jak i Retraflex
Wszystkie odkurzacze Sistem-air są przystosowane do współpracy z dowolnymi systemami chowanych węży w ścianie. Zarówno Flexin, jak i Retraflex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Opróżnianie pojemnika w odkurzaczu centralnym VACUFLO
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje