PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Centralne odkurzanie

Robot sprzątający kompatybilny z odkurzaczem centralnym? Tak!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Chcesz mieć idealny porządek w swoim domu? Masz parę sposobów aby to osiągnąć. Jedną z możliwości jest robot sprzątający. Wysoka wydajność i długi czas pracy został zapewniony dzięki użyciu bazy ładującej do której robot podjeżdża automatycznie i zostaje nam tylko opróżnianie zbiornika na odpady. Kolejny sposób to przeżywający drugą młodość system centralnego odkurzania Vacuflo, czyli instalacja zapewniająca doskonałą siłę ssącą, cichą pracę i idealnie czyste powietrze w domu. Ma jeden minus - nie sprząta za nas. A jakby połączyć dwa rozwiązania tworząc zupełnie nowy system?

Analizując potrzeby użytkowników opracowaliśmy rewolucyjny system opróżniania zanieczyszczeń z robota, abyś mógł w pełni cieszyć się czasem dla siebie i rodziny podczas gdy on będzie sprzątał za ciebie! Nasz robot posiada opatentowany system podłączenia do systemu centralnego odkurzania, który niweluje problem opróżniania i sprawia, że korzystanie z robota jest jeszcze przyjemniejsze.

Robot sprzątający kompatybilny z odkurzaczem centralnym
Robot sprzątający kompatybilny z odkurzaczem centralnym

Proste podłączenie

Bazę opróżniająco/ładującą kompatybilną z robotem sprzątającym wystarczy podpiąć do gniazda ssącego podłączonego do systemu centralnego odkurzania. Nie ma potrzeby tworzenia dodatkowych punktów ssących w instalacji, ponieważ robot jest dostosowany zarówno do systemu chowanego jak i standardowego.

Baza jest mobilna, więc możemy ją przenosić w dowolne miejsce w każdej chwili. Wszystkie elementy potrzebne do podłączenia bazy dołączane są do zestawu, więc nie musisz martwić się podłączeniem.

Gdy robot najeżdża na bazę do opróżniania, załącza się jednostka centralna i wysysa śmieci z robota. Zanieczyszczenia lecą prosto do jednostki centralnej. Jest to nie tylko wygodny ale również higieniczny sposób.

Robot sprzątający - gwarancja jakości sprzątania

Wysokiej klasy robot sprzątający gwarantuje doskonałą jakość sprzątania i dokładność czyszczenia. Urządzenie posiada dwie szczotki boczne oraz szczotkę główną, które gwarantują wysoką moc ssącą.

Funkcje robota sprzątającego
Funkcje robota sprzątającegoDzięki temu wciąga każdego rodzaju zabrudzenia, od włosów po najdrobniejsze okruszki, a funkcja mopowania pozostawi po sobie odświeżone i czyste podłogi. Robot posiada czujniki antykolizyjne i czujnik upadku, a nowoczesny system nawigacji pozwala na dokładne planowanie trasy.

Sterowanie za pomocą aplikacji lub funkcji głosowej zapewnia szereg dodatkowych funkcji takich jak czyszczenie punktowe, zapamiętywanie do kilku tras lub zdalne włączanie robota.

Możemy zatem zaplanować sprzątanie, gdy jesteśmy poza domem, mając pewność doskonałej pracy, ponieważ gdy bateria będzie na niskim poziomie, lub zbiornik się zapełni robot automatycznie wróci do bazy i rozpocznie ponowne sprzątanie od miejsca w którym skończył.

Kompatybilna aplikacja
Kompatybilna aplikacja

Najważniejsze cechy robota sprzatającego:

  • Zapamiętywanie do 30 lokalizacji
  • Czujniki antykolizyjne i czujnik upadku
  • Sprzątanie bez zatrzymywania
  • Automatyczne ładowanie
  • Trzy tryby pracy
  • Kompatybilna aplikacja
  • Kontynuacja sprzątania w miejscu skończenia

Podsumowanie

Nowoczesne rozwiązanie idealne dla posiadaczy instalacji centralnego odkurzania, które nie wymaga dodatkowych zmian w instalacji i można dokupić je, w dowolnym momencie. Stanowi dopełnienie instalacji centralnego odkurzania. Zapewnia higieniczny dom i wygodę, a także czas dla siebie i rodziny. Wszystko czego potrzebujesz!

źródło i zdjęcia: Vacuflo Polska

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum