Dlaczego warto wybrać serię stelaży podtynkowych AQUA marki Cersanit?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dlaczego warto wybrać  serię stelaży podtynkowych AQUA marki Cersanit?

Wybierając serię stelaży podtynkowych AQUA marki Cersanit możemy mieć pewność bezawaryjnej pracy instalacji przez długie lata. Rozwiązania wprowadzone do systemu odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, a przy tym nie tylko ułatwią, ale i przyspieszą zamontowanie stelaża podtynkowego.

aktualizacja: 2019-08-12 13:25:04

Dzięki innowacyjnym elementom zainstalujemy go w łatwy i szybki sposób, a także dopasujemy do dowolnej przestrzeni łazienkowej. Stelaże podtynkowe AQUA zawierają praktyczne elementy mocujące do ściany QUICK FIX - dzięki którym instalacja urządzeń przebiega szybko i sprawnie. Konstrukcja uchwytu umożliwia obrót w zakresie 360°, a montaż przeprowadzimy bez użycia narzędzi, nawet na nierównej powierzchni. Montaż stelaża nie wymaga pomocy drugiej osoby, ani konieczności stosowania podpór. Dzięki hamulcowi zamontowanemu wewnątrz profilu ramy, a także udogodnieniu w postaci aż czterech punktów podłączenia wody, cały proces będzie wygodny bez względu na układ instalacji.

Stelaż podtynkowy AQUA marki Cersanit
Stelaż podtynkowy AQUA marki Cersanit

Jeśli chodzi odporność na korozję - w wybranych seriach AQUA ramy i stopy stelaży są  galwanizowane, poprzez zabezpieczenie warstwą cynku. Ich wyjątkowa trwałość w AQUA seria 7 podlega aż 25-letniej gwarancji Cersanit.

W stelażach AQUA istnieje także wybór pomiędzy dwoma technologiami spłukiwania - mechaniczną i nową - pneumatyczną, która pracuje niezwykle lekko, płynnie i cicho.  

Zastosowany w stelażach AQUA innowacyjny FRESH SYSTEM -  ułatwia utrzymanie czystości w każdej toalecie. Polecam zastosowanie go zwłaszcza w przypadku misek bezkołnierzowych. Łatwo dostępny koszyczek na kostki WC pozwala w prosty sposób umieścić tabletki odświeżające w zbiorniku. Wystarczy zdjąć płytkę przycisku spłukującego i położyć kostkę na podajniku, z którego wpada do koszyczka i powoli rozpuszcza się w wodzie. Substancje czynne przy każdym spłukiwaniu obmywają miskę zapewniając świeżość i higienę.

Adam Piotrowski
Mistrz Polski Instalatorów

Dodaj komentarz

time image
time image
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny