Ruszyła platforma Tubądzin Design Community

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Ruszyła platforma Tubądzin Design Community

Około 6 000 architektów i projektantów z 83 krajów dołączyło w ostatnich latach do międzynarodowej społeczności bezpośrednio współpracującej z marką Tubądzin. Tubądzin Design Community to globalna platforma komunikacji ze światem architektury, designu, nowych technologii i osiągnięć nauk społecznych, które mają wpływ na rzeczywistość projektową, a zarazem efekt wieloletnich działań dedykowanych profesjonalistom w Polsce i poza jej granicami.

aktualizacja: 2021-11-24 09:23:50

Grupa Tubądzin od lat stawia na budowanie relacji ze środowiskiem architektów i projektantów. Firma organizuje dedykowane im wydarzenia, konferencje, warsztaty kreatywne i konkursy, nie tylko o zasięgu krajowym, ale także na płaszczyźnie międzynarodowej. Owocem wieloletniej współpracy jest stworzenie społeczności, która poszerza horyzonty i umożliwia wymianę doświadczeń. Tubądzin Design Community to baza unikatowej wiedzy i wartości dedykowanych architektom i projektantom, ale także miejsce inspiracji do twórczej pracy i nieszablonowego spojrzenia na proces projektowania.

Po miesiącach pracy nad platformą komunikacji ze środowiskiem projektowym z dumą prezentujemy Tubądzin Design Community. To narzędzie, które daje dostęp do pełnej bazy wiedzy, spotkań z niezwykłymi ludźmi, wyjątkowego procesu powstawania ciekawych inwestycji w Polsce i na świecie, unikatowych materiałów oraz działań szkoleniowych prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Wywiady z inspirującymi osobowościami, wysokiej jakości tekstury oraz materiały szkoleniowe, informacje o najważniejszych wydarzeniach ze świata designu i architektury oraz przedsięwzięciach organizowanych przez Grupę Tubądzin to tylko wierzchołek i krótka zapowiedź możliwości naszej platformy internetowej - mówi Ewa Kryszkiewicz, menedżer ds. rozwoju i współpracy z architektami w firmie Tubądzin.

Ruszyła platforma Tubądzin Design Community

Na stronie Tubądzin Design Community (www.tubadzincommunity.com) znajdziemy historię działań firmowych, przegląd zrealizowanych od 2008 roku projektów kreatywnych, aktualne wydarzenia firmy na różnorodnych polach, oraz zapowiedź tych nadchodzących. W przestrzeni tej dostępne są informacje m.in. o organizowanych warsztatach, konkursach i inicjatywach skierowanych do architektów, jak Tubądzin Design Awards czy Tubądzin Design Days, projektach kulturalnych i współpracach z obszaru "Tubądzin - Kultura przestrzeni", które pokazują korelację świata kultury i sztuki z unikatowym designem, jak np. współpraca Grupy Tubądzin z Teatrem Wielkim - Operą Narodową, czy niestandardowych realizacjach obiektów przestrzeni publicznej, jak chociażby łódzkie "Artystyczne podwórko Wojciecha Siudmaka".

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2020 firma sprzedawała swoje produkty do 70 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów - Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania - m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły