I edycja targów #Jestem fachowcem Polbruk - relacja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
I edycja targów #Jestem fachowcem Polbruk - relacja

W dniach 21-22.03.2019 r. w Kielcach odbyły się targi #Jestem fachowcem Polbruk SA. Była to pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia dla branży brukarskiej, a zarazem pierwsze zorganizowane spotkanie przedstawicieli branży w Polsce. Organizatorem oraz gospodarzem spotkania była firma Polbruk SA.

aktualizacja: 2019-03-29 11:41:49

W targach wzięło udział blisko 200 osób. Podczas dwóch dni wszyscy obecni mieli możliwość zwiedzenia zakładu produkcyjnego Polbruk SA w Kielcach. Na gości czekali również przewodnicy po ogrodzie pokazowym zlokalizowanym przy zakładzie - architekci Polbruk prezentowali dostępne rozwiązania w praktyce i dzielili się swoją wiedzą z zakresu projektowania i wykorzystania nawierzchni z kostki brukowej.

W drugim dniu podczas targów liderzy rynku kostki brukowej zaprezentowali nowości w branży, o których warto wiedzieć przed rozpoczęciem wiosennego sezonu 2019. Gospodarz wydarzenia - firma POLBRUK przygotowała stanowiska projektowe, konsultacyjne oraz VR.

  • W gronie wystawców znalazły się firmy:
    Biały - producent odzieży ochronnej i roboczej,
  • Catchshift - producent podnośników próżniowych,
  • Hochel Group - producent kruszyw dekoracyjnych i budowlanych,
  • Cementownia Ożarów - producent cementu i produktów specjalnych,
  • firma Techniseal - światowy lider w dziedzinie piasku polimerowego do spoinowania oraz znany producent produktów do czyszczenia i ochrony nawierzchni betonowych oraz innych powierzchni zewnętrznych,
  • firma 3M.

W programie znajdowały się prezentacje, wykłady, prelekcje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Obecni usłyszeli o aktualnych trendach w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Opowiadał o tym Wojciech Średniawa - Główny Architekt Polbruk SA oraz Marek Pałasz Dyrektor ds. Innowacji Technologicznych Polbruk SA. Goście wysłuchali prezentacji na temat piasków polimerowych przygotowanej przez dyrektora generalnego firmy Techniseal, Sylvain Dulude, a także wykładu poświęconego wymaganiom normowym elementów wibroprasowanych przygotowanego przez Piotra Nowickiego, Specjalistę Ds. Doradztwa Technicznego i Rozwoju Cement Ożarów S.A.

Gościem specjalnym I edycji targów był Dominik Strzelec, znany między innymi z programów telewizyjnych "Usterka" czy "Polowanie na ogród", który opowiedział zebranym o wykorzystaniu płyt i kostek brukowych w aranżacjach ogrodowych.

#Jestem fachowcem Polbruk

Punktem kulminacyjnym targów był konkurs układania kostki o puchar "Jestem fachowcem Polbruk", w którym wzięło udział 6 drużyn. Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu zadanego wzoru z kostki brukowej w półtorej godziny. Jury oceniało czas ułożenia, zgodność z zadanym projektem, dokładność, estetykę wykonania i kompletne wykorzystanie materiału. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody.

Na zakończenie targów odbył się uroczysty bankiet oraz wspaniały koncert w wykonaniu gwiazdy Ewy Farnej.

Patronat mediowy nad inauguracyjną, I edycją targów objęły magazyn Builder, magazyn Budujemy Dom oraz portale Ekspert Budowlany i Informator Budownictwa.

Firma powiązana:
Polbruk

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny