Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017

Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia, nowatorska alternatywa dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Producentem nagrodzonego materiału jest Jadar Sp. z o.o. z Radomia.

aktualizacja: 2016-12-16 08:33:53

Złoty medal MTP to jedna z najpopularniejszych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Wśród 26 laureatów tegorocznego konkursu znalazły się m.in. płyty z betonu architektonicznego Symfonia od Jadar Sp. z o.o.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz produkt został wyróżniony tak prestiżową i rozpoznawalną nagrodą, jaką jest Złoty Medal MTP. Płyty Symfonia otrzymały pozytywne rekomendacje jury konkursowego składającego się z najlepszych ekspertów. Trudno o lepsze potwierdzenie nowoczesności i innowacyjności oferowanych przez nas produktów do dekorowania wnętrz – mówi Anna Malik-Jakubowska, kierownik ds. marketingu w firmie Jadar Sp. z o.o.

Płyty z betonu architektonicznego Symfonia stanowią obecnie największą konkurencję dla tradycyjnych okładzin ściennych i elewacji. Przeznaczone głównie dla architektów nowoczesnych wnętrz i klientów poszukujących nietypowych rozwiązań, zdobywają coraz większa popularność na rynku.

Jesteśmy dumni z otrzymania Złotego Medalu MTP, to docenienie naszych starań, by oferować produkty najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe – dodaje Bartosz Leszczyński, dyrektor ds. handlowych w firmie Jadar Sp. z o.o.

Płyty Symfonia najlepiej prezentują się w przestronnych i jasnych loftach oraz wnętrzach, w których dominuje styl industrialny, ale dają także możliwości kreowania przestrzeni urządzonych w klasycznym stylu. W takich wnętrzach stanowią intrygujący, aranżacyjny detal, który nie wpływa negatywnie na estetykę całości, a wręcz przeciwnie, umiejętnie wkomponowany w projekt stanowi zaskakujący kontrast dla tradycyjnych elementów, np. drewnianej podłogi czy rustykalnych mebli.

Płyty Symfonia to doskonały pomysł na urządzenie sypialni, jadalni czy salonu, ale nie tylko. Właściwości dekoracyjnego betonu architektonicznego pozwalają bowiem na wykorzystanie go również w łazience i kuchni, które muszą być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Odpowiednio zaimpregnowany wyróżnia się odpornością na wilgoć i tłuszcz, nie sprawia także większych trudności w czyszczeniu zabrudzonych powierzchni.

Dostępność płyt Symfonia w różnorodnych wymiarach (np. 30x30, 60x60, 90x60, 120x60) i odcieniach kolorystycznych (białym, szarym, kości słoniowej i czarny) pozwala na otrzymanie dekoracyjnej faktury o nietypowym geometrycznym wzorze, np. w kształcie szachownicy czy niestandardowego przeplatania się dwóch kolorów lub więcej.

Firma powiązana:
Jadar

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny