Dobry projekt od Semmelrock - początek udanej aranżacji otoczenia domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dobry projekt od Semmelrock - początek udanej aranżacji otoczenia domu

Od lipca w ofercie marki Semmelrock pojawiła się nowa usługa przygotowania projektu zagospodarowania nawierzchni wokół domu. Mogą z niej skorzystać wszyscy inwestorzy - zarówno prywatni, jak i deweloperzy oraz instytucje. Przy czym inwestorzy prywatni mają możliwość częściowego zwrotu kosztu projektu, jeśli zdecydują się na zakup produktów Semmelrock.

aktualizacja: 2022-07-21 05:44:24

Klient może zamówić dostosowany do swoich założeń i profesjonalnie przygotowany przez architekta krajobrazu Semmelrock projekt zagospodarowania nawierzchni zewnętrznej, w wersji 2D lub 3D. Pierwszy wariant obejmuje: rzut z układem nawierzchni, konsultacje online z architektem, przygotowanie wyliczenia produktowego niezbędnego do zrealizowania koncepcji wraz ze wskazówkami dla brukarza oraz możliwość wprowadzenia jednej tury poprawek w projekcie. Ostatecznie uzgodniony projekt jest wysyłany do inwestora tradycyjną pocztą bądź drogą mailową w formie dokumentu PDF. Taki projekt realizowany jest przez 10 dni roboczych.

Bardziej zaawansowany wariant to projekt 3D. Tu dodatkowo klient otrzyma min. 3 wizualizacje 3D (ich ostateczna liczba będzie zależała od stopnia skomplikowania projektu), a także ma możliwość zgłosić uwagi do propozycji dwukrotnie. W tej opcji istnieje także możliwość wykupienia jednorazowego przyjazdu architekta krajobrazu na miejsce planowanej inwestycji (w promieniu do 150 km od centrum Warszawy oraz Lublin). Przy tym formacie czas realizacji projektu wynosi 15 dni roboczych.

Wykonanie projektu 2D to opłata w wysokości 500 zł za każde 500 m2 projektowanej nawierzchni, natomiast 3D - 1000 zł brutto za każde 500 m2 projektowanej nawierzchni. W przypadku klientów prywatnych istnieje natomiast możliwość odzyskania części poniesionych kosztów w ramach promocji Korzyści Murowane. Wystarczy utworzyć konto na stronie www.korzyscimurowane.pl i zarejestrować zakupy produktów Semmelrock objętych promocją w celu uzyskania rabatu. W promocji Korzyści Murowane w zależności od typu projektu i kwoty zakupu produktów można uzyskać zwrot od 250 do 1000 zł.

Usługa projektowania to dla inwestorów naprawdę duże ułatwienie - zwłaszcza, dla tych, którzy aranżują taką przestrzeń po raz pierwszy. Wbrew pozorom właściwe oszacowanie ilości materiałów to ogromna oszczędność kosztów oraz ograniczenie ryzyka dokupowania materiałów, np. z innej partii produkcyjnej, które - co naturalne - mogą różnić się odcieniem. Dodatkowo usługa realizowana jest całkowicie zdalnie, klient nie musi poświęcać czasu na dojazd do projektanta czy hurtowni, która oferuje taką usługę, a płatność realizowana jest przy pomocy systemu PayU.

Firma powiązana:
Semmelrock Stein+Design

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Drewniana osłona na segregowane odpady (osłona na śmietnik)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!