Centrum Szkoleniowe ISOVER zaprasza uczniów na szkolenia online

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Centrum Szkoleniowe ISOVER zaprasza uczniów na szkolenia online

Z myślą o nauczycielach i uczniach szkół budowlanych, eksperci ISOVER przygotowali autorskie szkolenie online na temat wełny mineralnej oraz jej praktycznego stosowania. Do 18 grudnia nauczyciele mogą zaplanować i zamówić dla klas spotkanie z ekspertem, które odbywa się na żywo za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. To dobra okazja, aby ożywić zajęcia zdalne i pokazać uczniom praktyczne aspekty zawodu pomimo pandemii.

aktualizacja: 2020-11-26 06:06:12

Poziom Mistrzów Izolacji

Centrum Szkoleniowe ISOVER znane jest z działalności edukacyjnej wykwalifikowanej kadry ekspertów. Rocznie prowadzą oni nawet do 100 szkoleń m.in. z zakresu montażu wełny na rozbudowanych konstrukcjach, takich jak dach skośny, ściana działowa, sufit podwieszany, przedścianka, stropy drewniane, podłoga na legarach, kosze dachowe i glify okienne. W Centrum Szkoleń ISOVER prowadzone są także testy szczelności, szkolenia z izolacji sufitów żelbetowych, fasad wentylowanych, instalacji technicznych HVAC oraz izolacji przemysłowych.

Zajęcia praktyczne na przekór pandemii

Ci sami eksperci, którzy na co dzień szkolą profesjonalnych wykonawców oraz firmy specjalizujące się w montażu materiałów izolacyjnych, przygotowali dla uczniów szkół budowlanych kurs wprowadzający w praktyczne zastosowanie wełny mineralnej. W trakcie spotkania na żywo z ekspertem za pośrednictwem platformy Microsoft Teams uczniowie poznają ofertę systemów ISOVER i m.in. zobaczą filmy instruktażowe, porozmawiają na temat dobrych praktyk montażowych. Szkolenie trwa od 2 do 4 godzin lekcyjnych, w zależności od wyboru zakresu tematycznego.

- Zajęcia praktyczne są dla uczniów techników budowlanych bardzo istotne. Niestety przez pandemię zostały zawieszone - mówi Leszek Hadula, Kierownik Produktu i Instruktor w CSI.

- Postanowiliśmy zaangażować się w edukację młodych wykonawców i pojawić się w ich planie zajęć zdalnych. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną lekcję online w formie szkolenia na żywo dla całej klasy. Oferujemy kompleksową wiedzę na temat materiałów izolacyjnych, ciekawe informacje praktyczne i materiały audiowizualne z komentarzem eksperta. Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli do rezerwowania terminów - dodaje Hadula. Akcja Centrum Szkoleniowego ISOVER potrwa do przerwy świątecznej.

Kontakt w sprawie rezerwacji terminów i organizacji zajęć:

Leszek Hadula
Kierownik Produktu/ Instruktor
Leszek.Hadula@saint-gobain.com
tel.: +48 725 242 201

Firma powiązana:
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje