Konsumencki Lider Jakości 2019 dla Isover

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Konsumencki Lider Jakości 2019 dla Isover

Jakość, trwałość, skuteczność i niezawodność to najczęściej wskazywane cechy produktów ISOVER w badaniu, przeprowadzonym w ramach programu Konsumencki Lider Jakości.

aktualizacja: 2019-04-16 09:59:15

Marka materiałów izolacyjnych zajęła I miejsce w kategorii "Systemy dociepleń". Złote Godło programu trafiło do ISOVER siódmy raz z rzędu!

Blisko co czwarta osoba biorąca udział w badaniu prowadzonym na potrzeby programu Konsumencki Lider Jakości, wskazała ISOVER jako markę polecaną w kategorii "Systemy dociepleń". Główne skojarzenia ankietowanych związane z materiałami izolacyjnymi z Gliwic to: "niezawodność", "bezpieczeństwo", "ciepły dom" oraz "lider jakości".

W uzasadnieniach respondentów dominowały stwierdzenia, że jest to "marka, która dostarcza najlepsze jakościowo produkty", "poleca je wielu znanych mi fachowców", "niesamowicie trwałe, skuteczne i niezawodne", "mam doświadczenie z różnymi systemami dociepleń i zdecydowanie polecam ISOVER". Znajomość marki wśród respondentów była na poziomie 26,5%.

- Pierwsze miejsce w rankingach powstających na podstawie opinii konsumentów jest zawsze ogromnym wyróżnieniem dla marki. Kiedy złoty medal otrzymuje się po raz siódmy z rzędu, jak ma to miejsce w przypadku Złotego Godła w programie Konsumencki Lider Jakości, satysfakcja jest ogromna. Potwierdza to, że konsumenci od lat mają zaufanie do marki ISOVER, jakości naszych produktów i serwisu - podsumowuje Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Głównym celem programu Konsumencki Lider Jakości jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Badania prowadzone są metodą kwestionariuszową (badanie eksperckie, pilotażowe, face-to-face z konsumentami, ankieta pilotowana) oraz poprzez CAWI (za pośrednictwem kanału on-line). Analiza danych i wyniki dostarczają także informacji, dlaczego dane marki są wybierane przez klientów.

Tegoroczna edycja została przeprowadzona na próbie 12100 ankietowanych. Program organizowany jest przez redakcję Strefy Gospodarki - niezależnego dodatku, dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Firma powiązana:
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny