Złoty Laur Konsumenta 2019 dla Termo Organiki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Złoty Laur Konsumenta 2019 dla Termo Organiki

Termo Organika, największy polski producent styropianu, kolejny raz została wyróżniona prestiżową nagrodą "Złoty Laur Konsumenta" w kategorii "Producenci styropianu" oraz "Systemy ociepleń".

aktualizacja: 2019-03-20 06:27:40

Laur Konsumenta to jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich. W ramach plebiscytu co roku wybierane są najpopularniejsze i godne zaufania marki, produkty i usługi branży budowlanej. Na podstawie wieloetapowego sondażu danej marki wśród konsumentów, uwzględniane są następujące czynniki: m.in. innowacyjny charakter produktów/ usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności.

Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na popularnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych. Ogólnopolski plebiscyt Laur Konsumenta prowadzony jest w kilkunastu kategoriach na grupie ponad 1000 respondentów. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, konsumenci zaufali styropianowi i systemowi ociepleń Termo Organika, przyznając im najwyższe, złote wyróżnienie.

- O wynikach plebiscytu Laur Konsumenta decyduje najbardziej obiektywne jury, jakim są konsumenci. To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy. Jesteśmy dumni, że udało nam się wypracować tak duże zaufanie wśród społeczeństwa, dlatego w imieniu Termo Organiki chciałbym serdecznie podziękować każdemu respondentowi, który oddał głos na naszą firmę - mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor techniczny Termo Organiki - Chciałbym jednocześnie zapewnić, że to wyróżnienie jest dla nas motywacją, by stale rozwijać i unowocześniać nasze produkty, przy jednoczesnym utrzymywaniu ich najwyższego poziomu jakości.

Termo Organika oraz jej produkty są systematycznie nagradzane. Informację o zdobytych tytułach będzie można już wkrótce znaleźć na nowych opakowaniach paczek styropianu.

Wysoka jakość produktów firmy jest zasługą najwyższych standardów technologicznych oraz własnego, rozbudowanego i rygorystycznego systemu kontroli jakości TOQ (Termo Organika Quality). Jakość styropianów Termo Organiki potwierdziły również urzędowe kontrole deklarowanych parametrów przeprowadzone przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz Wojewódzkie Inspektoraty Nadzoru Budowlanego (WiNB). Do tej pory produkty były kontrolowane szesnaście razy i wszystkie kontrole zakończyły się pozytywnym wynikiem.

Uzyskane nagrody, tytuły i wyróżnienia oraz wyniki kontroli przeprowadzonych przez państwowe urzędy i instytuty potwierdzają, że Termo Organika to lider jakości na rynku materiałów budowlanych.

Firma powiązana:
Termo Organika

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny