Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL: Rusza jesienna edycja praktycznych szkoleń dla wykonawców

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2018-09-18 05:29:00
Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL: Rusza jesienna edycja praktycznych szkoleń dla wykonawców

Przez cały rok eksperci ROCKWOOL spotykają się z wykonawcami na darmowych, praktycznych szkoleniach z zakresu ocieplenia ścian zewnętrznych i poddaszy. W nadchodzącym intensywnym sezonie ociepleniowym dostępny jest szeroki wybór terminów warsztatów organizowanych w całej Polsce.

Specjaliści odwiedzą aż 10 miast!

Już za chwilę Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę, by bezpłatnie szkolić zarówno fachowców pracujących na wełnie skalnej, jak i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową przygodę z tym materiałem. W sezonie jesiennym tematykę ocieplania domów jednorodzinnych wełną skalną będzie można zgłębiać w: Skoczowie, Wieluniu, Koninie, Zielonej Górze, Przemyślu, Rzeszowie, Pile, Radomiu, Busku-Zdroju i Grzybowej Górze.

Warto wiedzieć więcej

Szkoleniowcy ROCKWOOL stawiają na sprawdzoną metodę nauczania, czyli połączenie wiedzy teoretycznej z ćwiczeniami praktycznymi. Podczas szkoleń opowiadają o zaletach i możliwościach wełny skalnej ROCKWOOL oraz prezentują optymalne techniki i poprawne zasady montażu wełny na ścianach zewnętrznych i poddaszach. Podczas szkoleń trenerzy podzielą się praktycznymi wskazówkami na temat ocieplania ścian zewnętrznych najczęściej wybieraną metodą lekką mokrą - ETICS (External Thermal Insulation Composite System).

Eksperci pokażą, jak stosować łączniki do mocowania płyt fasadowych, przeznaczonych do domów w technologii szkieletowej. Potem zaprezentują, w jaki sposób poprawnie ocieplić poddasze w układzie dwuwarstwowym z systemem ROCKTECT, składającym się z aktywnej folii paraizolacyjnej, taśmy oraz masy klejącej. Uczestnicy poznają też metody eliminacji mostków termicznych, które często powstają w najbardziej wrażliwych miejscach izolacji, a także dowiedzą się, jakie argumenty mogą skutecznie przekonać inwestorów do wyboru wełny skalnej.

Szkolenia są doskonałą okazją do tego, by zadać wszelkie nurtujące pytania i wskazać kwestie, które wymagają dodatkowego lub ponownego omówienia, dlatego przebieg warsztatów zależy od samych wykonawców.

- Uważam, że jeśli mamy coś zrobić dobrze i na długie lata, to wybieramy docieplenia z systemu ROCKWOOL. Mam duże doświadczenie w branży, więc jeśli polecam jakiś produkt to klienci wiedzą, że jest sprawdzony i wysokiej jakości. Dla mnie ważne jest także, że z wełną skalną pracuje się bardzo łatwo. Nie kruszy się jak materiały konkurencji, a jeśli ktoś mówi inaczej, to chyba nie pracował z wełną skalną. Warto wziąć udział w szkoleniach i dowiedzieć się jak najwięcej - mówi Krystian Mikołajczyk, Certyfikowany Wykonawca ROCKWOOL.

Docieplenie systemem Rockwool

Zaświadczenie po szkoleniu

Poza dostępem do fachowej wiedzy, wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie o udziale w warsztatach. Szkolenie otwiera także drogę do uzyskania CERTYFIKATU WYKONAWCY ROCKWOOL.

- Oprócz tematów związanych z pracą, podczas szkoleń rozmawiamy z wykonawcami o funkcjonowaniu klubu SUPERWYKONAWCA, o akcjach specjalnych z nagrodami czy o grze ROCK MASTER - Pogromcy Smogu. Staramy się, by żaden wykonawca nie został z pytaniem bez odpowiedzi. Szkolenia to również doskonała okazja, by spotkać się z kolegami z branży, a także wymienić się wiedzą i doświadczeniem przez nich zdobywanym - opowiada Maciej Stołpiak, trener z Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL.

Więcej informacji na temat Mobilnego Centrum Szkoleniowego Rockwool znajduje się na stronie www.rockwool.pl.

Firma powiązana:
ROCKWOOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny