Kampania Dom pełen ciepła ISOVER wraca w jesiennej ramówce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Kampania Dom pełen ciepła ISOVER wraca w jesiennej ramówce

7 września rusza druga odsłona kampanii reklamowej marki ISOVER - lidera na rynku materiałów i rozwiązań izolacyjnych. Kreację "Dom pełen ciepła" przygotował zespół ISOVER, a w spocie wystąpili pracownicy firmy. Działania obejmują popularne stacje telewizyjne, prasę, media społecznościowe oraz kanały w serwisach YouTube i VOD.

aktualizacja: 2018-09-07 08:46:28

Wraz ze startem jesiennej ramówki ISOVER powraca z kampanią reklamową, w której możemy zajrzeć do rodzinnego domu pełnego ciepła. Marka nawiązuje w ten sposób do korzyści, jakie zapewnia mieszkańcom w aspekcie komfortu termicznego prawidłowa izolacja budynków.

Kreacja promująca najwyższej jakości materiały izolacyjne ISOVER powstała z udziałem pracowników - Ewy Bryś z Biura Doradztwa Technicznego (wystąpiła z córką Mają) oraz Jarosława Głowackiego z Działu Produkcji. Głosu lektora w spocie użyczył Piotr Fronczewski. W reklamie wykorzystano także wpadający w ucho utwór "Faces" w wykonaniu Małgorzaty "Carmell" Bernatowicz.

- Zawsze dobrze jest wrócić do domu, w którym jest bezpiecznie, ciepło i komfortowo - zwłaszcza po dobrze spędzonych wakacjach, dlatego z drugą odsłoną naszej kampanii reklamowej ruszamy tuż po sezonie urlopowym. Planujemy mocno zintensyfikowane działania z wykorzystaniem różnorodnych formatów i kanałów. Wykorzystujemy kreację "Dom pełen ciepła", która spotkała się z pozytywnym odbiorem i odniosła duży sukces w ramach premierowej kampanii. Mogę zapewnić, że tej jesieni będzie głośno o ISOVER - mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

Isover - dom pełen ciepła

Działania mediowe obejmują spoty reklamowe w wielu popularnych kanałach telewizyjnych, reklamy w prasie branżowej i ogólnopolskiej, internecie, w tym mediach społecznościowych, na kanałach YouTube poświęconych majsterkowaniu i budowie domu oraz na kanałach VOD (Player.pl, Ipla).

Koncepcję spotu oraz hasło reklamowe przygotował zespół marketingu ISOVER. Za realizację spotu odpowiadała firma MBT Production, a za planowanie i zakup mediów - agencja Starcom z Grupy Publicis.

Spot reklamowy ISOVER:

Firma powiązana:
Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny