Tynk silikonowy GOLD z formułą Dust Clean

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Tynk silikonowy GOLD z formułą Dust Clean

Tynk silikonowy GOLD TO-TSG, stanowiący część systemu ociepleń Termo Organika, to gwarancja najwyższej jakości wśród tynków elewacyjnych.

aktualizacja: 2018-08-13 10:26:28

Po pierwsze - może być barwiony na do­wolny kolor, bez ograniczeń wzornikowych. Po drugie - wykazuje wysoką odporność na blaknięcie oraz na korozję biologiczną, czyli rozwój pleśni, grzybów czy porastanie algami i mchem. Jednak tym, co wyróżnia go najbardziej, jest zdolność samoczyszcze­nia. Formuła Dust Clean sprawia, że kurz, drobinki ziemi czy sadzy są wraz z deszczem zmywane z powierzchni elewacji, pozosta­wiając ją świeżą przez długi czas. Wybie­rając tynk silikonowy GOLD TO-TSG masz pewność, że ubierasz swój dom w to, co najlepsze.

Feeria barw wybieraj bez ograniczeń

Paleta barw Colors of Termo Organika to aż 264 standardowe kolory, a dodatkowo możliwość barwienia na dowolny odcień wykraczający poza standard.

Paleta Colors of Termo Organika powstała dzięki współpracy architektów, projektan­tów, inwestorów oraz wykonawców i klientów indywidualnych. Dzięki temu stwo­rzona została unikalna, oddająca wszelkie preferencje gama barw, która dla ułatwie­nia wyboru idealnego/poszukiwanego ko­loru została podzielona  na 12 ogólnych grup kolorystycznych.

Każdy inwestor znajdzie tu coś dla siebie, zarówno konserwatywny miłośnik klasyki, jak i ekstrawagancki wielbiciel jaskrawych odcieni. A jeśli z bogatej palety jednak nie uda się wybrać wymarzonego niuansu kolorystycznego - Termo Organika może wykonać dowolny kolor na życzenie! Nie czuj się w żaden sposób ograniczony, mo­żesz pokolorować swój świat dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

Firma powiązana:
Termo Organika

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Izolacja dachu wełną przy nierównych krokwiach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny