Austrotherm z pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Austrotherm z pierwszym Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Za nami XXX jubileuszowa edycja konkursu Lider Polskiego Biznesu. Najlepsi polscy przedsiębiorcy zostali uhonorowani złotymi statuetkami, a te firmy, które utrzymały swoją doskonałą pozycję otrzymały Diamenty do swoich statuetek. Austrotherm znalazł się w zaszczytnym gronie firm ponownie nagrodzonych. Prezes zarządu, Anna Śpiewak podczas uroczystej gali w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odebrała pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

aktualizacja: 2022-03-11 07:08:02

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club - prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Przyznając nagrody, jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, lecz również jakość i nowoczesność produktów oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne. Suma tych ocen złożyła się na decyzję o przyznaniu nagrody.

Dodatkowo miniony rok, z uwagi na pandemię COVID-19, był szczególnie trudny dla wszystkich przedsiębiorców. Dlatego wszyscy nagrodzeni to nie liderzy - to herosi polskiej gospodarki, co podkreśliła w czasie uroczystej gali Grażyna Majcher-Magdziak, członek Rady Dialogu Społecznego z ramienia przedsiębiorców, założyciel BCC oraz członek jury konkursu.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa. Od prawie 30 lat firma oferuje asortyment najwyższej jakości. Przez ten czas przedsiębiorstwo uplasowało się na pozycji lidera polskiej branży styropianowej, a jego potencjał gwarantuje dalszy rozwój.

- Zbudowaliśmy solidne fundamenty, dzięki którym nasza firma przetrwała bardzo trudny miniony rok i okazała się być odporna na wszystkie rynkowe wstrząsy. Wierzę, że kluczem do sukcesu jest uczciwość, inwestycja w jakość oraz w pracowników, którzy stanowią niezwykle cenny kapitał firmy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu całej załogi oraz wszystkim naszym klientom, którzy darzą nas swoim zaufaniem, odnosimy kolejne sukcesy. Jury konkursu Lider Polskiego Biznesu pragnę serdecznie podziękować za cenne wyróżnienie, które dedykuję wszystkim pracownikom firmy i naszym odbiorcom - podsumowała Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.

Przeczytaj
Może cię zainteresować
Dowiedz się więcej
+ Pokaż więcej
Firma powiązana:
Austrotherm

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Ocieplenie domu styropianem
Ocieplenie domu styropianem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje