Aquarea All-in-One Compact: Najnowszy niskoenergetyczny system Panasonic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Aquarea All-in-One Compact: Najnowszy niskoenergetyczny system Panasonic

Panasonic Heating & Cooling dodał pompę ciepła Aquarea All-in-One Compact R32 do swojej gamy systemów powietrze/woda - niskoenergetycznych systemów ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej, idealnych dla nowych, energooszczędnych domów.

aktualizacja: 2020-09-24 09:51:28

Aquarea to przełomowy system do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej (CWU), który zapewnia wyjątkową wydajność, nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Oferując najwyższą wydajność A+++ w ogrzewaniu i A+ w podgrzewaniu ciepłej wody użytkowej, Aquarea All-in-One Compact zapewnia optymalną efektywność w starannie zaprojektowanej formie, przy maksymalnej oszczędności energii i niskiej emisji CO2.

Wysoka wydajność w kompaktowej formie

Idealny do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni, nowy All-in-One Compact jest dostępny w czterech mocach od 3-9 kW. Urządzenie może zostać idealnie wpasowane pomiędzy inne duże urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak lodówka czy pralka, aby zmniejszyć ilość miejsca potrzebnego do instalacji. Ponadto, dzięki niewielkiej wysokości i wytrzymałości obudowy, urządzenie może być zainstalowane z urządzeniem wentylacyjnym montowanym na górze, aby zapewnić dodatkowy komfort w domu.

Urządzenie Aquarea All-in-One Compact produkuje ciepłą i zimną wodę, i może przechowywać 185 litrów ciepłej wody użytkowej we wbudowanym zbiorniku ze stali nierdzewnej, czyli tyle samo, co standardowe urządzenie Aquarea All-in-One firmy Panasonic.

Prosta konserwacja

Pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenia, jego konserwacja jest niezwykle prosta. Starannie wykonana konstrukcja umożliwia również łatwy dostęp do części hydraulicznych dzięki mechanizmowi otwierania drzwi. Urządzenie pozwala na rzadszą konserwację dzięki wbudowanemu filtrowi magnetycznemu. Ponadto, zdolność odpylania filtra wody została zwiększona 5-krotnie, co zapewnia dłuższy czas pomiędzy regularnym czyszczeniem filtra.

Zaawansowana technologia izolacji U-Vacua™

Oprócz wysokiej sprawności, urządzenie jest standardowo wyposażone w zaawansowaną technologię U-Vacua™, która zapewnia wiodącą na świecie wydajność izolacji, prowadzącą do znacznej oszczędności energii. Wykorzystując technologię VIP, panele U-Vacua™ oferują 19-krotnie wyższą wydajność izolacyjną niż styropian. Dzięki temu system zatrzymuje ciepło o wiele dłużej, więc musi nagrzewać się mniej razy dziennie.

Inteligentna kontrola dla użytkowników i instalatorów

System jest również kompatybilny z Aquarea Smart Cloud dla użytkowników końcowych. Usługa pozwala na zdalne sterowanie pełnym zakresem funkcji ogrzewania i chłodzenia, w tym monitorowania zużycia energii zarówno pod kątem możliwości oszczędności, jak i kosztów.

Co więcej, można go również podłączyć do Aquarea Service Cloud, aby umożliwić instalatorom zdalny dostęp do systemów ogrzewania i chłodzenia zainstalowanych u ich klientów w celu skrócenia czasu reakcji serwisowej. Dzięki temu instalatorzy mogą działać z dowolnego miejsca, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o produkcie Aquarea All-in-One Compact firmy Panasonic i jego zaletach, odwiedź www.aircon.panasonic.eu.

Firma powiązana:
Panasonic

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom energooszczędny (fotowoltaika - pompa ciepła - rekuperacja - klimatyzacja)
Dom energooszczędny (fotowoltaika - pompa ciepła - rekuperacja - klimatyzacja)
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA