Panasonic zaprasza na ENEX 2023

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Panasonic zaprasza na ENEX 2023

Podczas nadchodzących targów ENEX w Kielcach Panasonic zaprezentuje najnowszą generację pomp ciepła Aquarea serii K i L. Najbliższa edycja targów ENEX odbędzie się w dniach 8-9 marca 2023.

aktualizacja: 2023-02-17 05:39:52

Gwiazdami stoiska będą pompy ciepła Aquarea, ale nie zabraknie również flagowych jednostek klimatyzacyjnych Panasonic Etherea wyróżniających się unikalną technologią poprawy jakości powietrza nanoe X. Specjalistów z branży chłodniczej z pewnością zainteresuje agregat z serii CR obejmującej profesjonalne jednostki do chłodnictwa komercyjnego. W trakcie imprezy będzie także można spotka się z przedstawicielem firmy, który szczegółowo zaprezentuje zalety agregatów transkrytycznych z naturalnym czynnikiem chłodniczym R744 (CO2).

Indywidualne spotkanie można umówić już dziś korzystając z linku: bit.ly/3jRVs1A

Dodatkowo, podczas towarzyszącym targom Forum Pomp Ciepła, ekspert firmy Panasonic wystąpi z prezentacją "Klimatyzacja vs. pompa ciepła - nowy pomysł, pragmatyzm, czy ślepa uliczka". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie: miastoze.pl/forum-pomp-ciepla/.

Panasonic zaprasza do odwiedzenia stoiska E-21 i bliższego poznania nowych funkcjonalności oraz rozwiązań oferowanych przez firmę.

Firma powiązana:
Panasonic

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!