Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

30 marca 2016 r., marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas odwiedził powiat włoszczowski. Tego dnia spotkał się z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi we Włoszczowie oraz z władzami miasta i powiatu. Marszałek spotkał się z Leszkiem Cieskiem - właścicielem firmy Effector S.A, która otrzymała w tym roku prestiżową nagrodę - Victorię Świętokrzyską.

aktualizacja: 2016-04-01 07:15:16

Marszałek od pewnego czasu odbywa wizyty gospodarskie w regionie, które są dobrą okazją do poznania potrzeb lokalnych społeczności oraz jakich konkretnych instrumentów wsparcia oczekują przedsiębiorcy.

Chcemy porozmawiać o sprawach bieżących - powiedział marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas - potrzebach miasta i gminy Włoszczowa oraz spotkać się z przedsiębiorcami działającymi na tym terenie, m.in. z przedstawicielami Effectora, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę: Victoria Świętokrzyska.

Marszałek Adam Jarubas z Grzegorzem Dziubkiem - burmistrzem Miasta i Gminy Włoszczowa, zastępcą burmistrza Sławomirem Owczarkiem oraz Jerzym Suligą, starostą powiatu włoszczowskiego wspólnie obejrzeli zakład produkcyjny firmy Effector we Włoszczowie. Zwiedzili m.in. anodownie, oczyszczalnię, laboratorium, magazyny surowca i wyrobów gotowych. Effector S.A. to jeden z największych pracodawców w regionie, wiodący producent w zakresie przetwórstwa aluminium, a także znaczący eksporter.

Marszałek województwa świętokrzyskiego z wizytą w firmie Effector

Marszałek województwa świętokrzyskiego aktywnie namawiał do zaangażowania w nowe projekty unijne, gdyż właśnie ruszają nabory w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego - na działalność badawczo - rozwojową oraz nowoczesną komunikację.

Szczególnie duże nadzieje wiążemy z Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 - 2020 - powiedział marszałek Jarubas. - Czekamy na uruchomienie poszczególnych działań i przygotowujemy już dokumentację. W czerwcu może zostać wydana decyzja środowiskowa dla obwodnicy Włoszczowy, która pozwoli nam na ogłoszenie przetargu na jej budowę - podsumował Adam Jarubas.

Goście wspólnie z Leszkiem Cieskiem, właścicielem firmy Effector S.A. omówili sytuację na rynku, perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa oraz planowane w regionie inwestycje. Effector S.A. poprzez wysoką jakość produkowanych wyrobów i profesjonalizm w świadczeniu usług, z powodzeniem konkuruje na rynku. Effector od lat współpracuje z wiodącymi odbiorcami m.in. z branży automotive, budowlanej, wnętrzarskiej oraz z wieloma renomowanymi dostawcami systemów aluminiowych.

Firma powiązana:
EFFECTOR S.A.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny