Kiedy warto zastosować ogrodzenie modułowe?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kiedy warto zastosować ogrodzenie modułowe?

Ogrodzenia betonowe modułowe są rozwiązaniem uniwersalnym. Są trwałe i szybkie w montażu, doskonale sprawdzą się w różnych warunkach pogodowych.

aktualizacja: 2022-07-26 09:19:51

Szeroka oferta systemów modułowych umożliwia zbudowanie ogrodzenia w dowolnym stylu: nowoczesnym lub klasycznym. Może to być płot z wąskimi słupkami i niską podmurówką lub z szerokimi słupkami i wysoką podmurówką, z przęsłami o różnych kształtach czy formach. Dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo istnieje opcja ogrodzenia w postaci muru. Z łatwością można też dopasować kolor ogrodzenia do dowolnego elementu otoczenia posesji.

Nowoczesne technologie zapewniają takie cechy, które są zaletą zarówno podczas budowy, jak i użytkowania. Przykładowo: technologia Perfect Height zapewnia jednakową wysokość bloczków, co znacząco skraca czas i koszty budowy dzięki wyeliminowaniu etapu szlifowania bloczków na budowie. Barwienie betonu w całej masie sprawia, że drobne rysy czy uszkodzenia powstałe na powierzchni ogrodzenia w trakcie użytkowania nie są widoczne.

Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym. Jest odporny na działania warunków atmosferycznych - opadów czy silnych wiatrów. Dobrze zamontowane i zabezpieczone ogrodzenie będzie odporne na wilgoć i niską temperaturę. Dzięki temu mamy gwarancję, że ogrodzenie będzie nam służyło przez długi czas.

Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Joniec® to system modułowy bardzo łatwy w montażu. Powtarzalne elementy pozwalają na wykonanie różnych ogrodzeń.

Monika Wieczorek
V-ce Dyrektor Handlowy Firma JONIEC®
fot. otwierająca: Joniec

Dodaj komentarz

time image
time image
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!