Czy meble tapicerowane to dobry pomysł na wyposażenie ogrodu?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Czy meble tapicerowane to dobry pomysł na wyposażenie ogrodu?

Meble modułowe to niewątpliwie popularny i praktyczny sposób na aranżację wnętrz, tarasów i ogrodów. Moduły wchodzące w skład zestawów możemy łączyć w dowolnej konfiguracji i zaaranżować każdą przestrzeń ogrodu lub tarasu. Łatwy system łączenia elementów pozwala nam na szybką zmianę narożnika w dowolnej wielkości kanapę lub odwrotnie.

aktualizacja: 2019-04-25 12:56:50

W okresie pięknej, słonecznej pogody z pewnością tak, ale co zrobić , gdy spadnie deszcz? Przykryć kanapę pokrowcem, wnieść do domu czy schować w garażu? Marka Kettler ma w swojej ofercie kolekcje mebli wykonanych z zastosowaniem specjalnego materiału Sunbrella ®, które bez problemu mogą być ustawiane na zewnątrz. Tkanina ta dzięki specjalnej impregnacji jest szczególnie łatwa w pielęgnacji, odporna na promieniowanie UV, oraz na różnego rodzaju zabrudzenia, takie jak plamy, tłuszcz, czy przebarwienia pod wpływem czynników atmosferycznych.

Połączenie tej tkaniny z szybkoschnącym piankowym wypełnieniem dało szczególny efekt: nawet po intensywnym opadzie deszczu meble w bardzo krótkim czasie wysychają i znów możemy z nich korzystać. Materiał jest przyjemny w dotyku, przepuszcza powietrze, nie ulega zagrzybieniu. Wyjątkowe właściwości tkaniny w połączeniu z aluminiowym stelażem mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę - sofy lub narożnika nie musimy chować na zimę do zamkniętego, ogrzewanego pomieszczenia.

{

Meble wystarczy przykryć pokrowcem i w takiej postaci można zostawić na cały okres jesienno - zimowy na tarasie lub w ogrodowej altanie. Nowoczesny design narożników, kanap, leżaków sprawi, że nasz taras, czy ogród będzie przypominał luksusowy salon. Meble są na tyle trwałe i odporne na zużycie, że mogą być użytkowane w obiektach komercyjnych takich, jak hotele, czy SPA.

Od mebli tapicerowanych oczekujemy przede wszystkim wygody. Ważnym elementem  jest, więc ich wypełnienie. Topowi producenci mebli dbając o komfort użytkownika stosują pianki o dużej gęstości. Parametrem świadczącym o jakości mebli są podawane przez producentów wartości obciążenia. Wysokiej jakości wypełnienie jest komfortowe dla wszystkich użytkowników i nie odkształca się trwale w miejscu siedzenia.

Piotr Suchodolski
Retail Manager KETTLER POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny