Okna MSline+ w ofercie MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Okna MSline+ w ofercie MS więcej niż OKNA

Linia okien MSline+ to najbardziej uniwersalny produkt spośród całej oferty MS więcej niż OKNA. Zbudowane są w oparciu o innowacyjny system PVC niemieckiej marki SALAMANDER.

aktualizacja: 2022-12-14 07:08:46

Są to profile o szerokości 82 mm, w których znajduje się 7 komór w ramie oraz 6 w skrzydle. Zgrzewane są z wykorzystaniem technologii V-Perfect, umożliwiającej bezwypływkowe łączenie narożników okien PVC. Charakteryzują je szczególnie świetne parametry termiczne.

Okna MSline+ oferowane są w dwóch wersjach: z dwiema (AD) lub trzema uszczelkami (MD). W tej drugiej opcji, wraz z potrójną szybą SUPERtermo 0,5 i ciepłymi kolorowymi ramkami Thermobar, uzyskano współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,71 W/(m2•K), (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230 x 1480 mm).

W oknach MSline+ zastosowano również nowoczesne okucia Siegenia TITAN AF. Są one wyposażone w zabezpieczenia antywłamaniowe oraz rozwiązania wspierające komfort użytkowania, takie jak zabezpieczenie przed zatrzaśnięciem w wyniku przeciągu, wspomaganie zamykania nawet bardzo szerokich skrzydeł czy praktyczny mechanizm pozwalający uzyskać niewielkie rozszczelnienie w narożniku.

Okna MSline+ dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów. Do wyboru jest ponad 40 oklein jednobarwnych oraz wzory inspirowane drewnem czy metalami.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!