Jaką baterię nablatową wybrać do nowoczesnej łazienki?

Baterie nablatowe przybierają formy geometryczne, które doskonale współgrają z akcesoriami o prostokątnych i kwadratowych kształtach. Modele o zaoblonej linii wzorniczej pasują do okrągłych umywalek, wieszaków na ręczniki czy luster. Świetnie podkreślą styl każdej nowoczesnej łazienki.

Jaką baterię nablatową wybrać do nowoczesnej łazienki?
Ferro S.A. Baterie kuchenne i łazienkowe
Dane kontaktowe:
+48 12 25 62 100
Przemysłowa 7 32-050 Skawina
Zobacz firmę w innym dziale: Armatura instalacyjna

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Baterie nablatowe montuje się zazwyczaj w salonach kąpielowych, w których jest wystarczająco dużo miejsca na obszerny blat z jedną lub dwiema umywalkami. Pod nim umieszcza się najczęściej praktyczne szafki czy półki na ręczniki i inne łazienkowe gadżety.

Umywalki wraz z bateriami nablatowymi cieszą się zainteresowaniem użytkowników także ze względu na ich estetyczny wygląd. Jeśli znajdą się obok lustra, znakomicie podkreślą wyjątkowy charakter tej części pomieszczenia. Dobrze skomponowana ze sobą para łazienkowa zapewni nam również komfort podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Bez trudu dobierzemy też do niej pozostałe elementy niezbędne w strefie umywalki, takie jak dozowniki na mydło, wieszaki na ręczniki, mydelniczki czy kubki na szczoteczki.

Aranżacje przedstawiają baterie umywalkowe nablatowe marki Ferro, które zdobią wnętrza nowoczesnych salonów łazienkowych.

Idealna do przestronnej łazienki - lekka bateria nablatowa Fiesta

Bateria nablatowa Fiesta w aranżacji

Fiestę wyróżnia wyraźnie zaokrąglony kształt korpusu i wylewki, który pasuje do owalnej umywalki. Dwa komplety baterii nablatowych idealnie komponują się z jasną i przestronną strefą umywalkową, w której zamontowano dwie interesujące misy.

Ciekawe wrażenie estetyczne i przestrzenne potęguje olbrzymie lustro, w którym odbija się eleganckie wnętrze salonu kąpielowego. Baterię wyposażono w funkcjonalną obrotową wylewkę i regulator ceramiczny. Na uwagę zasługuje również cienki i długi uchwyt, który nadaje jej lekkości i niepowtarzalnego uroku.

Bateria nablatowa Veneto VerdeLine świetnie ozdabia wnętrze łazienki

Bateria nablatowa Veneto VerdeLine w salonie kąpielowym

Minimalistyczny wystrój łazienki został ocieplony drewnianymi dodatkami, wśród których znalazł się długi prostokątny blat, niewielki stołeczek z ustawioną na nim rośliną doniczkową oraz akcesoria z bambusa.

Na blacie zamontowano białą umywalkę przypominającą podłużną, ładnie wyprofilowaną misę. Doskonałym uzupełnieniem aranżacji i równocześnie ekologicznym akcentem w pomieszczeniu są baterie należące do oszczędzającej wodę linii Veneto VerdeLine, a wśród nich wznosząca się nad umywalką bateria nablatowa o modnej geometrycznej formie.

Wyposażono ją w innowacyjne urządzenia oszczędzające wodę: regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody oraz wydajny perlator z funkcją łatwego usuwania kamienia wapiennego. Strefa umywalki z drewnianymi dodatkami kreuje w tym obszernym, nieco surowym salonie kąpielowym naturalną enklawę, przyciąga wzrok i znakomicie ozdabia wnętrze.

Bateria Algeo Square w towarzystwie czerni, bieli i odcieni szarości

Bateria Algeo Square w nowoczesnej łazience

Dwie niemałych rozmiarów prostokątne umywalki wypełniają wygodną przestrzeń do codziennej pielęgnacji. Umieszczone na masywnym kamiennym blacie, pod którym jest miejsce dla ręczników i innych akcesoriów łazienkowych, tworzą wspaniale wyglądające pary z eleganckimi bateriami Algeo Square o wysokich prawie 30 cm korpusach.

W tym nowocześnie prezentującym się pomieszczeniu zastosowano lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. Chromowana powłoka baterii świetnie komponuje się z dominującymi w łazience barwami: czernią, bielą i odcieniami szarości.

Bateria o formie będącej połączeniem prostokąta z łagodną, opływową linią, posiada lekko zwężający się korpus i ergonomiczną, idealnie płaską rączkę uchwytu. Algeo Square wyposażono w regulator ceramiczny, który pozwala na łatwe i szybkie ustawienie optymalnej temperatury strumienia.

źródło i zdjęcia: Ferro S.A.